محور جاده ای در داورزن یکی از حادثه خیز ترین جاده شرق کشور است

معاون مدیر کل خراسان رضوی و رئیس جمعیت هلال احمر سبزوار گفت:محور جاده ای در داورزن در رتبه سوم و چهارم حادثه خیزترین جاده شرق کشور قرار دارد.

محمدعلی جباری ثانی صبح امروز در مراسم معارفه سرپرست نمایندگی جمعیت هلال احمر داورزن در سالن اجتماعات فرمانداری اظهار داشت:بیشترین حجم حوادث رانندگی و تصادفات در محور سبزوارشاهرود در محدوده میامی تا صدخرو اتفاق می افتد که حضور این جمعیت همیشه احساس می شود.

وی با بیان اینکه دوپایگاه امداد و نجات در این مسیر فعالند افزود:دو پایگاه دائمی امدادو نجات در کاهک و مهر انجام وظیفه می کنند که پشتوانه بزرگی برای ارائه خدمات در سبزوار بزرگ محسوب می شوند.

جباری ثانی گفت:دغدغه همه پرسنل و مسئولان جمعیت هلال احمر امداد و نجات است که نیازمند تامین منابع انسانی بوده و همراهی مردم را در حضور همیشگی و ثبت نام جوانان و همه سنین را می طلبد.

وی گفت:برای ارتقای نمایندگی در داورزن به شعبه باید ۵۰۰عضو فعال دراین نمایندگی ثبت نام کنند و این ظرفیت در داورزن به وضوح دیده می شود.

در این مراسم طی حکمی سیدعلی دلبری به عنوان سرپرست نمایندگی جمعیت هلال احمر شهرستان داورزن منصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52