شهدا و رزمندگان فرصت‌سازان دفاع از انقلاب بودند

جانشین فرمانده ناحیه سپاه سبزوار گفت: شهدا و رزمندگان فرصت‌سازان برای دفاع از انقلاب بودند.

به گزارش خبرگزاری داورزن نیوز، محمدابراهیم شم‌آبادی امشب در مراسم تجلیل از ایثارگران در مسجد قبای داورزن اظهار داشت: اگر مدافعان حرم نبودند تکرار فیلم پایتخت در کشور به واقعیت می‌پیوست و پایتخت در پایتخت تکرار می‌شد.

وی با اشاره به جریان‌هایی که در غدیر خم به‌وجود آمد، گفت: سه جریان فرصت‌طلب، فرصت‌سوز و فرصت‌ساز در بعد از غدیر به‌وجود آمد که فرصت‌طلبان غدیر را منحرف کردند و فرصت‌سوزان هم از علی(ع) دفاع نکردند و اما خوشا به حال فرصت‌سازان که تا اخر در رکاب علی بودند و جنگیدند.

وی افزود: شهدا و رزمندگان فرصت‌سازان برای دفاع از انقلاب بودند.

شم‌آبادی به تلاش دشمن در حوزه‌های مختلف اشاره کرد وافزود: تضعیف باورها و اعتقادات به‌ویژه در جوانان از محورهای اصلی دشمن است که برای نابودی دین و نظام اسلامی انجام می‌دهد.

وی گفت: تقویت اخلاق اسلامی ایستادگی در برابر دشمن است و امروز نسل جوان ما چون شهید حججی‌ها به حرمت شهدای جوان کربلا و دفاع مقدس رو‌به‌روی دشمنان می‌ایستند و مقاومت می‌کنند.

جانباز و آزاده جنگ تحمیلی ادامه داد: تاکید رهبری بر کلمه نفوذ و مطرح‌کردن آن در بیش از ۹۰ سخنرانی نشان از اهمیت این موضوع است و بدانیم زمان زیادی نیاز است تا منافق شناخته شود و همه باید مراقب باشند.

در خاتمه مراسم از ایثارگران دفاع مقدس و پاسداران پیشکسوت شهرستان داورزن تجلیل شد.

 

بازدیدها:122
     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.