خدمت در اماکن مقدسه نیازمند آموزش است

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه داورزن گفت: ارائه خدمات در مساجد و بقاع متبرکه نیازمند آموزش است.

 

محمدرضا محسن‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار داورزن نیوزاظهار داشت: خادمان و هیات امنای مساجد و بقاع متبرکه باید هر سال برای خدمات مطلوب توجیه شوند و بروز باشند.

وی افزود: نخستین جلسه توجیهی خادمان و هیات امنای بقاع متبرکه داورزن امروز و فردا در امامزاده سه تن(ع) داورزن و امامزاده سید علی اصغر(ع) ریوند، همزمان با اعیاد شعبانیه برگزار می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه داورزن بیان کرد: این جلسه با حضور ۱۰۰ نفر از خادمان مساجد و هیات امنای بقاع متبرکه این شهرستان است.

محسن‌آبادی ادامه داد: امروز شنبه اول اردیبهشت جلسه توجیهی برای۵۰ نفر از روحانیون، خادمان مساجد و اعضای هیات امنای بقاع متبرکه بخش مرکزی داورزن در بقعه متبرکه امامزاده سه تن(ع) این شهر برگزار می‌شود و یک‌شنیه ۲ اردیبهشت ماه امسال نیز بقعه متبرکه امامزاده سید علی اصغر(ع) ریوند تنها میقات‌الرضای این شهرستان نیز میزبان  ۵۰ نفر از روحانیون، خادمان مساجد و اعضای هیات امنای بقاع متبرکه بخش باشتین است.

وی با تاکید بر اینکه روند این آموزش در طول سال برای رسیدن به کیفیت بهتر خدمات نیز ادامه دارد، متذکر شد: شهرستان ۲۱ هزار نفری داورزن، ۷۵ مسجد فعال و ۲۵ بقعه متبرکه دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.