سپاه منافع راهبردی دشمن را درهر نقطه‌ای به خطرانداخته است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه داورزن گفت: دشمن از سپاه می‌ترسد چون سپاه در مقابل تهدیدات دشمن با اقتدار ایستاده و منافع راهبردی دشمن را در هر نقطه‌ای به خطر انداخته است.

به گزارش خبرگزاری داورزن، روح الله پسندیده امشب در جمع نمازگزاران و در آستانه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار، اظهار داشت: سپاه نهادی در جهت پیاده کردن اهداف و آرمان‌های انقلاب است، ویژگی مردمی سپاه با شجره طیبه بسیج که سپاه را به یک قدرت ملی، مردمی در نظام جمهوری اسلامی تبدیل کرده، نهادینه شده است.

وی در ادامه به دلایل دشمنی دشمنان انقلاب با سپاه اشاره کرد و گفت: سپاه، پاسدار انقلاب است و برای مقابله با توطئه‌های دشمنان سینه سپر کرده و همچون حججی‌ها و موحدنیاها، جان برکف در وسط میدان ایستاده و توطئه‌های دشمنانی را که می‌خواستند با فتنه تکفیری حاشیه امنی برای رژیم صهیونیستی بسازند خنثی کرده است.

فرمانده سپاه داورزن یکی دیگر از دلایل هراس دشمن از این نهاد مقدس را حضور مقتدرانه سپاه و ایجاد امنیت در منطقه و حضور تاثیرگذار در عرصه‌های دیگر همچون سازندگی، عمران، خدمت‌رسانی به محرومان، مسائل فرهنگی و هنری و نقش آفرینی سپاه در تولید فکر انقلابی دانست.

پسندیده در پایان به اندک کسانی که متاسفانه نسبت به سپاه قدر ناشناس‌اند و حرف‌های نسنجیده می‌زنند، یادآور شد: سپاه علی رغم بی‌مهری‌ها، حتی برای یک لحظه صحنه را خالی نمی‌کند و سینه‌اش را برای دفاع از مردم، انقلاب و اسلام سپر کرده و به امید خدا تا محو کامل اسرائیل و سربازی در رکاب امام زمان(عج ) از آرمان‌های امام و شهدا تا آخرین قطره خون دست برنخواهد داشت.

انتهای پیام/

بازدیدها:109
     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.