مدیر آموزش و پرورش داورزن منصوب شد

صبح امروز
مدیر آموزش و پرورش داورزن منصوب شد
صبح امروز با حضور مسئولان و فرهنگیان مدیر جدید آموزش و پرورش داورزن معرفی شد.

 

به گزارش داورزن نیوز ، صبح امروز مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزش وپرورش داورزن در محل سالن اجتماعات این اداره برگزار شد.

فرماندار داورزن در این مراسم اظهار داشت: شاید چالش‌ها و اختلاف‌سلیقه‌هایی بین مدیران و مسئولان باشد، اما اینها نباید مانع از خدمت شود.

رضا فلاحی با بیان اینکه این سمت‌ها برای کسی ماندنی نیست، افزود: همه این پست‌ها را رها می‌کنیم، اما مراقب باشیم، کینه ای ازهم به دل نداشته باشیم.

در ادامه این مراسم، مدیر سابق آموزش وپرورش داورزن نیز بیان کرد: ماموریت آموزش و پرورش، ارتقای سطح علمی کشور، تامین منابع انسانی همراه با نهادینه کردن فرهنگ و سطح آموزش است.

ابراهیم رامشینی گفت: آموزش و پرورش در ارتقای سطح علمی و تامین منابع انسانی موفق بوده، اما در نهادینه کردن فرهنگ باید بیشتر تلاش شود، این موضوع نیازمند همکاری دیگر نهادها نیز است.

وی در ادامه با ارائه گزارشی از عملکرد ۴ ساله خود در داورزن، متذکر شد: در پوشش تحصیلی جزو ۵ ناحیه از ۴۸ ناحیه خراسان رضوی بودیم و میانگین آن از۵۵ درصد به ۷۶ درصد رسید.

مدیر سابق آموزش وپرورش داورزن افزود: مقام‌های زیادی را دانش‌آموزان مدارس در طول این دوره کسب کردند که ۶ رتبه استانی در قطب شهیدفرومندی و در بحث پرورشی ۱۳ مقام استانی و ۴ مقام کشوری در سال گذشته، حضور ۸۵درصدی دانش‌آموزان در مسابقات قرآن کریم و نهج‌البلاغه و دومین مقام خراسان رضوی در مقاله پرسش مهر بوده است.

رامشینی ادامه داد: ساخت خوابگاه متوسطه اول، مدرسه استثنایی و ساخت  ۵ سالن ورزشی از اقدامات عمرانی این دوره است و از مدیریت جدید می‌خواهم به‌شدت پیگیر ساخت مرکز رفاهی فرهنگیان و اردوگاه دانش‌آموزی باشند.

گفتنی است؛ در این مراسم از زحمات ابراهیم رامشینی تقدیر و حسین خرم پور نیز به عنوان رئیس جدید معرفی شد، همچنین، ابراهیم رامشینی بعد از ۵۰ ماه مدیریت آموزش و پرورش داورزن به‌عنوان معاون پژوهشی آموزش و پرورش سبزوار انتخاب شد که پیش از این، حسین خرم‌پور این پست معاونت را برعهده داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.