معاون استاندار در داورزن:۷سیاست راهبردی برای امسال پیش بینی شده است

معاون سیاسی،امنیتی،اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت:برای امسال در استان ۷سیاست راهبردی برنامه ریزی شده است.

به گزارش داورزن نیوز،سید جواد حسینی در جلسه شورای اداری شهرستان داورزن اظهار داشت:امسال برای استان خراسان رضوی ۷سیاست راهبردی در نظر گرفته ایم که باید تلاش کنیم تبدیل به برنامه و عملیاتی شود.

 

وی در ادامه افزود:این سیاست ها قرار است روز یکشنبه در جلسه شورای اداری استان به همراه الزامات آن تشریح شود.

 

حسینی در ادامه گفت:اشتغال و حمایت از کالای ایرانی،امنیت،کاهش نارضایتی مردم،تکریم ارباب رجوع و ارتقای اتحاد فرهنگی از جمله برنامه های این سیاست های راهبردی در سال ۹۷ خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه کاهش نارضایتی مردم یک مبحث امنیتی است افزود:کمسیونی طراحی شده است تا خدمات به مردم در سطح اجتماعی رفع شود و کاهش نارضایتی ها نیازمند تلاش مسئولان است.

 

معاون استاندار ادامه داد:دشمن بر روی سه مقوله ناکارآمد نشان دادن جمهوری اسلامی،ایجاد ناآرامی و سلب اعتماد در مردم کار می کند که مسئولان باید تلاش کنند و کارآمدتر عمل نمایند تا اعتماد مردمی جلب و رضایتمندی ها افزایش یابد.

 

وی گفت:جلب رضایت مردم بیش از همه برعهده نمایندگان عالی دولت به ویژه فرمانداران است که به نحوی نماینده حاکمیت و دولت محسوب می شوند و راهبر سیاست های عمومی دولت هستند.

 

معاون استاندار خراسان رضوی به وضعیت مشکلات شهرستان های کوچک اشاره کرد و گفت:مشکلات انبوه و انتظارات زیاد در شهرستان داورزن وجود دارد ودارای بیشترین بافت روستایی و محرومیت در استان است و باید سرانه اعتبار آن افزایش یابد.

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52