سومین فرماندار داورزن منصوب شد

فرماندار شهرستان داورزن امروز پنج شنبه با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری و مسئولان و نماینده مجلس معرفی شد
به گزارش خبرگزاری فارس از داورزن،مراسم تودیع و معارفه فرمانداران داورزن با حضور جمع کثیری از مسئولان شهرستان،معاون سیاسی اجتماعی استانداری ومدیر کل دفتر سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری در سالن اجتماعات دکتر علی شریعتی برگزار شد.
در این مراسم رضا فلاحی عشرت آبادی تودیع و سید غلام علی خوشبین به عنوان سومین فرماندار شهرستان داورزن معرفی شد.
رضا فلاحی با ارائه عملکرد ۴ساله خود در دوران تصدی فرمانداری داورزن پرداخت وگفت:ابتدای ارتقای شهرستان بود که مسیر توسعه سختی را پیش رو داشتیم و انتظارات هم بالا بود و باید وضعیت محروم منطقه تغییر اساسی می کرد.
وی افزود:استقرار ادارات از جمله معضلات شهرستان بود که هنوز هم این مشکل تمام و کامل حل نشده است و بسیاری از ادارات استقرار نیافته اند.
فرماندار سابق داورزن ادامه داد:راه اندازی مرکز درمان بستر گامی مهم در رفع بسیاری از مشکلات بهداشتی درمانی بود که در این دوران اتفاق افتاد.
وی گفت:ارتقای نیروی انتظامی توانست بسیاری از مشکلات امنیتی اجتماعی را حل کند و اداراتی چون:منابع طبیعی،تامین اجتماعی،پست،ناحیه مقاومت سپاه،مدیریت برق،گاز،میراث فرهنگی،فرهنگ و ارشاد اسلامی،هلال احمر از جمله اداره هایی است که مستقر یا ارتقا یافتند.
فلاحی حل مشکلات را همراهی مردم و دیگر مسئولان بیان کرد و گفت:هماهنگی اداری و مردم بود که بر بسیاری از مشکلات پیش رو فائق آمدیم و توانستیم پرونده اختلاف ۲۵ ساله آب رودخانه را تا حدودی حل و فصل نماییم.
رضا فلاحی عشرت آبادی دربهمن ۱۳۹۲به عنوان نماینده عالی دولت در داورزن انتخاب و امروز پس از ۵۰ماه مدیریت به عنوان معاون مدیر کل امور روستایی و شوراهای خراسان رضوی برگزیده شد.
همچنین سید غلام علی پیش بین فرماندار جدید داورزن نیز سوابق ریاست اداره مطالعات امنیتی وزارت کشور،رئیس اداره بین الملل و رئیس اداره سوم سیاسی اصناف و تشکل های صنفی وزارت کشور را در پرونده خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52