امام جمعه:قلدری و جنایت چهره واقعی امریکاست

 

امام جمعه داورزن گفت:دم زدن امریکا از مذاکره دروغی بیش نیست وچهره واقعی مسئولان امریکا قلدری و جنایت است.

حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده در خطبه نماز جمعه که در محل مصلی موقت شهرستان برگزار شد با اشاره به واقعه طبس اظهار داشت:شکست حمله نظامی آمریکا به ایران درطبس ۱۳۵۹ یک افتضاح دیگری برای آمریکایی ها بود ودست عنایت الهی برمردم ایران روشن شد.

وی افزود:نیروی دلتا برای آزادسازی آمریکایی های گروگان گرفته شده توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره)در تهران آمده بودند که گرفتار طوفان شن شد،۸نفر کشته،یک هلی کوپتر+هواپیمای ۱۳۰نابود شد،امام راحل فرمودند:آیا جز این بود که یک دست غیبی در کار است،چه کسی هلی کوپتر آقای کارتر را ساقط کرد؟ما ساقط کردیم؟شن ها ساقط کردند،شن ها مامور الهی بودند.

امام جمعه داورزن ادامه داد:امروز هم شما می بینید امریکای جنایت کار در سوریه موشک باران می کندهیچ تغییری نکرده است،همانگونه که رهبر عزیز فرمودند:سران کشور آمریکا وانگلیس وفرانسه جنایتکارند حقیقت چنین است هرچند بهره ای نبردند چون ملت سوریه شجاعانه ایستادگی می کنند.

وی گفت: نکته مهمی که این حادثه دارد آن است که آمریکا باطن جنایتکارانه خود را نشان داد ومردم ومسئولان بدانند این آمریکایی که دم از مذاکره می زند،دروغی بیش نیست،بلکه قلدری وجنایت حقیقت مسئولان امریکا است و باید در مقابل آنها محکم ایستادگی کرد.

علی زاده با تبریک اعیاد شعبانیه گفت:همه شهدا و جانبازان بر گردن همه ما حق دارند و همه ملت ایران باید قدردان مجاهدت های این عزیزان باشند.

وی با اشاره به روز زمین پاک گفت: همه ما باید نسبت به این امانت الهی احساس مسئولیت کرده تجاوز به حریم طبیعت آثار منفی فراوانی دارد یا میتواند داشته باشدکه امروزه مشاهده می کنیم.

امام جمعه به مناسبت روز ملی کار آفرینی ابراز امیدواری کرد: دولت در زمینه ایجاد اشتغال جوانان تلاش کند.

وی به اهمیت خانواده پرداخت و گفت:امروزه دشمن به شدت خانواده را در سطح جهان برای استیلای بیشتر بر کشورها مورد هجمه قرار داده است تلاش برای گسترش بی بند وباری در جهان هدف آسیب زدن به کانون خانواده است سریالهای مفصلی که در فضاهای مجازی وماهواره ای در سطح دنیا پخش می شود برای این منظور است.

وی گفت:امروزه در واقع خانواده در غرب از هم پاشیده و آمارهای تکان دهنده از وضعیت خانواده در غرب وجود دارد که خود اندیشمندان آنان را نگران کرده است و ریشه آن در انقلاب جنسی بود که درسال۱۹۶۰میلادی فرایند جنسی را از خانواده به جامعه گسترش داد، و به دنبال روابط جنسی آزاد با هدف برهم زدن حریم خانواده بود.

خطیب جمعه داورزن افزود: خانواده در شرق قداست دارد و با آمدن اسلام این تاکید بر جایگاه بیشتر شدچون خانواده کلاس تربیت انسان است.خانواده یک جامعه کوچک است اگر خانواده سالمی داشته باشیم جامعه سالم وموفقی خواهیم داشت.انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52