واژگونی پراید یک کشته و ۳ مصدوم برجا گذاشت

 

فرمانده انتظامی شهرستان داورزن از واژگونی یک دستگاه پراید با یک کشته سه مصدوم خبر داد.

 

سرهنگ ” سید جمال معتمد الشریعتی ” در گفت و گو با خبرنگار داورزن نیوزاظهار داشت: ساعت ۱۱:۴۳روز گذشته خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه پراید در یکی از محورهای فرعی روستای “نامن” به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش و بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی و امدادی به محل حادثه اعزام شد.

وی خاطر نشان کرد: در بررسی  ماموران پاسگاه انتظامی “باشتین ” مشخص شد، یک دستگاه خودرو پراید با چهار سرنشین از جاده منحرف و واژگون شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان داورزن با بیان اینکه در این حادثه راننده ۶۵ ساله خودرو در دم فوت کرد و سه سرنشین دیگر خودرو نیز مصدوم شدند، افزود: توسط عوامل امدادی مصدومان حادثه به بیمارستان  شهر سبزوار منتقل شدند.

سرهنگ معتمدالشریعتی خاطر نشان کرد: کارشناس پلیس راه علت این حادثه را خستگی و خواب آلودگی راننده خودرو پراید اعلام کرده است.

وی با ابراز تاسف از این سانحه مرگبار از رانندگان خواست با استراحت و توقف به موقع و همچنین رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی آرامش و آسایش را برای خود و دیگران به ارمغان آورند.//

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52