فرمانده دفاع مقدس: روسای قوا بدانند برای هر صندلی ۳ هزار شهید داده‌ایم

فرمانده دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم گفت: روسای سه قوا بدانند که برای حفظ هر صندلی ۳ هزار شهید داده‌ایم.

 

به گزارش خبرگزاری داورزن نیوز، سردار علی صلاحی شامگاه گذشته در مراسم برگزاری هشتمین یادواره شهدای داورزن در محل تکیه حسینی این شهر اظهار داشت: خطاب ما به کسانی است که جنگ چپ و راست راه انداخته‌اند و روسای هرسه قوا بدانند که برای هر صندلی ۳ هزار شهید داده‌ایم آنگاه شما برسر چه دعوا می‌کنید.

وی افزود: جنگ، جنگ ایدئولوژی است ۵۴ روستا و شهر علوی‌نشین در سوریه از زیر تیغ داعش گذشتند به یک گربه هم رحم نکردند. ایا انجا از کسی پرسیدند اصلاح‌طلبی یا اصول‌گرا ؟ بدانید که  ایدئولوژی آنها دشمنی با اهل بیت و ایدئولوژی ما نیز دفاع از اهل بیت است.

فرمانده  مدافعان حرم ابراز داشت: ما همه می گوییم جانم فدای ایران و برای ایران است که در سوریه حضور داریم و دشمنان ما دائم اعلام می‌کنند و داد می‌زنندکه مقصد و هدفشان ایران است بنابراین دفاع از اهل بیت مرز نمی‌شناسد.

وی با بیان خاطراتی از رزمندگان سال‌های جنگ گفت: صداقت، صفا و عشق به امام(ره) رمز موفقیت رزمندگان بود. جنگ سوریه ثابت کرد که بچه‌های انقلاب و رویش‌های بعد از انقلاب بودند که از این حریم دفاع کردند.

صلاحی گفت:کسانی که بزرگ شده پیش از انقلاب بودند در دفاع مقدس جنگیدند و کسانی هم که فرزندان بعد از انقلاب و در سوریه می‌جنگیدند همه در یک گزینه مشترک یعنی دفاع از ولایت بودند.

وی ادامه داد: امام‌شناسی، زمان‌شناسی و عمل به تکلیف وجه مشترک همه شهدا و رزمندگان در همه دوران‌ها و پیام مشترک همه شهدا  تبعیت از رهبری بود.

در ادامه این مراسم مستندی از خانواده شهدای داورزن تهیه و به نمایش گذاشته شد.

اجرای نماهنگ،خاطره‌گویی برادر دو شهید و مداحی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

انتهای پیام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52