امام جمعه:دولت جامعه را از نگرانی خارج کند

امام جمعه داورزن گفت: دولت با ساماندهی بازار،جامعه را ازالتهاب و نگرانی خارج کند

 

به گزارش داورزن نیوز؛حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده در خطبه نماز جمعه که در محل مصلی موقت شهرستان برگزار شد با اشاره به وضعیت بحرانی بازاراظهار داشت:انتظارات از دولتمردان این است که به وضعیت اقتصادی بیشتر بپردازند و جامعه را از التهاب و نگرانی خارج کنند.

 

وی در حمایت مردم از پیام رسان های داخلی ابراز داشت:دلیل حمایت از پیام رسان های داخلی،نقض قوانین جمهوری اسلامی توسط پیام رسان های خارجی به ویژه تلگرام است.

 

وی ادامه داد:نقش تلگرام در براندازی نظام محرز و از دلایل آن حمایت از عناصر برانداز و فتنه در سال گذشته است و نیز یکی از عوامل ایجاد اخلال در بازار ارز بوده است.

 

خطیب جمعه داورزن فرارسیدن عید سعید مبعث را گرامی داشت و افزود:اوصاف ارزشمند و والا و مکارم اخلاقی پیامبر(ص) بود که وی را شایسته رسالت کرد و قرآن کریم اورا “وانک علی خلق العظیم” خطاب می کند.

 

وی گفت:نازل شدن آیات نورانی سوره مبارکه علق،فلسفه بعث پیامبر(ص) را بیان می کند وآغاز این رسالت با قلم وعلم به معنای آموختن تعلیم و تربیت بود تا بشریت را ازجهالت ونادانی نجات دهند.

 

علی زاده گفت:متاسفانه بشریت امروز با پیشرفت های علمی،گرفتار جهالت مدرن شده است و بیشتر از گذشتگان نیازمند پیام رسالت است.

 

وی افزود:از ثمرات فراوان بعثت،ارتقای تفکر بشروارزش های اخلاقی است.

 

امام جمعه داورزن با تبریک روز ارتش به مجاهدان این نیرو ابراز کرد:نقش ارزشمند ارتش در دفاع از میهن و جنگ بر کسی پوشیده نیست هر چند عده ای درابتدای انقلاب به دنبال انحلال ارتش بودند اما امام خمینی(ره) با بصیرت الهی به شدت با این مسئله مخالفت کردند.

 

وی همچنین با تبریک روز پاسدار گفت:تاکید امام (ره) و رهبری بر حضور سپاه در صحنه های مختلف انقلاب،این نهاد را به شان معنوی و انقلابی توصیف می کند که وجودشان برای همه اهداف والای انقلاب ضروری و لازم است.

 

 

 

بازدیدها:149
     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.