۲۴ کبک وحشی در داورزن کشف و ضبط شد

رئیس شبکه دامپزشکی داورزن از کشف تعداد ۲۴ بهله کبک وحشی در محل پست قرنطینه دامی کاهک داورزن خبر داد.

علی رضا داورزنی در گفت‌وگو با خبرنگار داورزن نیوز اظهار داشت: به دلیل واقع شدن داورزن به عنوان ورودی غربی استان خراسان طرح نظارت بر خودروهای حامل محموله‌های دام و طیور و فرآورده‌های خام غیر مجاز و قاچاق، در محل پست قرنطینه دامپزشکی داورزن در حال اجراست.
وی افزود: عصر امروز تعداد ۲۴ بهله کبک وحشی از یک خودرو اتوبوس مسافربری که از کرمانشاه به مقصد مشهد در حال حرکت بود توسط کارشناسان دامپزشکی و همکاری مأموران نیروی انتظامی داورزن کشف و برای پیگیری‌های قضایی و بررسی‌های زیست محیطی تحویل کارشناسان محیط زیست شد.
رئیس شبکه دامپزشکی داورزن گفت: برای جلوگیری از گسترش بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در کشور، رویکرد سازمان دامپزشکی کشور همواره بر عدم خرید و فروش و حمل و نقل غیر مجاز پرندگان است.
داورزنی از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه خرید و فروش و یا حمل و نقل غیر مجاز پرندگان زنده به منظور جلوگیری از خطرات بهداشتی شیوع بیماری‌های مشترک بین انسان و پرندگان، به خصوص آنفلوانزای فوق حاد پرندگان مراتب را به شبکه دامپزشکی شهرستان و یا مأموران نیروی انتظامی اطلاع دهند.
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52