طرح مبارزه با مفاسد اقتصادی مبارزه با اشرافیت مسؤولان است

امام‌جمعه داورزن گفت: تصویب طرح مبارزه با مفاسد اقتصادی در مجلس شورای اسلامی مبارزه با اشرافیت مسؤولان به شمار می‌آید.

 

به گزارش داورزن نیوز ، حجت‌الاسلام جواد علی زاده ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه داورزن که در مصلای موقت این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: تصویب طرح مبارزه با مفاسد اقتصادی در مجلس شورای اسلامی تأثیر خوبی برای مبارزه با مفاسد خواهد داشت و جلوی اشرافیت مسئولان را می‌تواند بگیرد.

وی بابیان اینکه مقام معظم رهبری اشرافی گری را یک حرکت ضدانقلابی می‌دانند، افزود: با اجرای این طرح  اموال نامشروع هرکسی به بیت‌المال عودت داده می‌شود و مبارزه با مفاسد و شفاف‌سازی مطالبه جامعه صورت خواهد گرفت که امیدواریم تحقق پیدا کند.

خطیب جمعه داورزن بیان داشت: از ملزومات تقوا محاسبه نفس است و اهمیت محاسبه نفس در سخنان معصومین علیهم‌السلام فراوان دیده می‌شود.

وی گفت: همان‌طور که انسان در روزهای آخر سال  وضعیت دخل‌وخرج خود را محاسبه می‌کند باید در  مسائل معنوی هم آن را محاسبه کند تا ببیند چقدر خود را برای خدا خرج و هزینه کرده است.

امام‌جمعه داورزن ادامه داد: پرداختن به نقصان درآمد این است که انسان نواقص و نقاط ضعف خود را بفهمد و بررسی کند مثلاً اعمالش ریایی بود یا خودخواهی‌هایی در زندگی داشته است و از این افعال و اعمال نادرست خود استغفار کند.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52