با امام بودن مهم نیست، در راه امام بودن مهم است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه داورزن گفت: با امام بودن مهم نیست، گوش به فرمان امام بودن و درمسیر امام قدم برداشتن مهم است.

 

به گزارش داورزن نیوز، روح اله پسندیده  امشب در آیین افتتاحیه نمایشگاه انقلاب و اقتصاد مقاومتی با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی ابراز داشت: یکی از نکات برجسته‌ای که می‌شود از تاریخ انقلاب آموخت توکل به خدا و دعا برای عاقبت بخیری است چرا که خیلی‌ها همنشین امام بودند و حتی مثل چنین روزی‌هایی در سال ۵۷  با امام از هواپیما پیاده شدند.

وی افزود: این همنشین‌ها با بی‌بصیرتی و گرایش به دنیاطلبی در مقابل امام و آرمان‌های امام جبهه گرفتند و عاقبت‌بخیر نشده و از قطار انقلاب پیاده شدند.

وی ادامه داد: همه به خصوص مسئولان بدانیم با امام بودن مهم نیست گوش به‌فرمان امام بودن و در مسیر امام قدم برداشتن مهم است.

در ادامه این مراسم نمایشگاه انقلاب و اقتصاد مقاومتی به همت بسیج خواهران حوزه حضرت آمنه(س) ناحیه مقاومت بسیج سپاه داورزن با حضور مردم و مسئولان  در محل زینبیه دارالقرآن داورزن افتتاح شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52