۱۵۱ نفر در ششمین آزمون سراسری قرآن در داورزن ثبت نام کردند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه داورزن گفت: ششمین مرحله آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قران کریم با حضور ۱۵۱ نفر، ۱۰ اسفند سال جاری در داورزن برگزار می‌شود.
محمدرضا محسن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار داورزن نیوز اظهار داشت: ششمین مرحله آزمون سراسری  حفظ و مفاهیم قرآن کریم با حضور ۱۵۱ نفر ۱۰ اسفند ماه سال جاری در پایگاه‌های شهری و روستایی داورزن برگزار می‌شود.

وی افزود: از زمان اعلام  ثبت‌نام تا جمعه ۶ بهمن ۱۵۱ نفر از داورزن در سایت سراسری قرآن و عترت ثبت‌نام شده‌اند که از این تعداد، ۱۳۷ نفر زن و ۱۴ مرد هستند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه داورزن گفت: بیشترین آمار ثبت‌نام شرکت‌کنندگان رشته حفظ سوره ‌های «واقعه و ملک» با ۸۳ نفر، جزء ۳۰،  ۲۱ نفر، حفظ موضوعی ۱۱ نفر، جزء ۳۱، ۱۱ نفر و  حفظ سه جزءاول ۵ نفر و پنج جزء اول  قران کریم ۶ نفر هستند که در این آزمون در این شهرستان به رقابت می‌پردازند.

محسن‌آبادی ادامه داد: رشته حفظ جزء اول قران کریم و مفاهیم نهج البلاغه با یک نفر همچنین درک معنا و تدبر قرآن کریم با ۳ نفر کمترین آمار ثبت‌نام را  در داورزن به خود اختصاص داده است.

وی بیان کرد: از ۱۵۱ داورزنی شرکت کننده در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قران کریم ۹۸ نفر در بقاع متبرکه امامزادگان، ۳۵ نفر در پایگاه بسیج مردمی و ۸ نفر به صورت داوطلب آزاد ثبت‌نام کرده‌اند.

 رئیس اداره اوقاف و امور خیریه داورزن یادآور شد: شرکت‌کنندگان از شهر داورزن و روستاهای ابرود، بیزه، صدخرو، چشام، باشتین و نامن ۱۰ اسفند سال جاری در این ازمون سراسری حضور دارند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.