همایش بزرگ پیاده‌روی صبح نشاط در داورزن برگزار شد/عکس

 همزمان با روز هوای پاک همایش پیاده‌روی صبح نشاط از مرکز شهرداورزن به سمت امامزادگان سه تن این شهربرگزارشد.

به گزارش داورزن نیوز، صبح امروز همزمان با روز هوای پاک همایش پیاده‌روی صبح نشاط از مرکز داورزن به سمت امامزادگان سه تن این شهر برگزار شد.

شهردار داورزن در جمع شرکت‌کنندگان این پیاده‌روی اظهار داشت: شهروند خوب شهر زیبا می‌خواهد و شهر زیبا نیز نیازمند یک شهروند خوب است.

سیدمحمد میرسیدی افزود: با توجه به زندگی ماشینی و وجود کارخانه‌ها و سوخت‌های نامناسب، آلودگی هوا، معضل اساسی اغلب شهرهاست که تلاش برای حفظ هوای پاک وظیفه هر شهروند است.

وی ادامه داد: امروز بهانه‌ای شد تا شهرداری و شورای شهر داورزن این همایش را با شعار شهروند مشارکت جو، شهرداری پاسخگو برگزارکنند و امیدواریم این پیاده‌روی‌ها در طول سال ادامه داشته باشد.

عضو شورای اسلامی شهر داورزن نیز با تقدیر از مشارکت حداکثری مردم گفت: نریختن زباله در طبیعت وظیفه ملی است و فرهنگ‌سازی‌ها نیازمند ایجاد زمینه‌های لازم است که این همایش‌ها بهانه‌های خوبی برای نشاط و زیبایی شهر و شهروندان خواهد بود.

سیدمهدی موسوی افزود: شهر داورزن از جمله شهرهایی است که هوایی بسیار دلنشین و تمیز دارد و هنوز آلودگی هوا در آن جای نگرفته است.

یک شهروند داورزنی نیز ابراز داشت: امروز روز هوای پاک است و باید یاد بگیریم در مصرف درست آب هم اهتمام کامل بگذاریم و چه بسا در مسیر جاده ای واقع در شهر داورزن بارها شاهد اسراف و هدر رفت آب شرب برای شست وشوی خودرو ها بوده ایم که رعایت استفاده درست نمی شود.

موسی‌الرضا اشرفی‌نسب در ادامه از عدم حضور اغلب مسئولان انتقاد کرد و افزود: پروازی بودن مسئولان شهرستان سبب شده است تا حضور آنها در جمع مردم کمتر احساس شود و مدیر و مسئولی که در محل کار سکونت نداشته باشد چگونه می‌تواند بر دردهای مردم حوزه کاری‌اش مطلع باشد و چه بسا مدیرانی پروازی نیز در ساعات شبانه نیز با ماشین‌های اداری داورزن در سطح شهر سبزوار مشاهده می‌شوند واین خود درد جامعه ماست.

در خاتمه نیز به قید قرعه به ۲۹ نفر از شرکت‌کنندگان جوایز نفیسی از طرف شورای اسلامی و شهرداری داورزن اهدا شد.

گفتنی است امامزاده سه تن در شمال شهر داورزن وکیلومتر ۳۰۳ حرم رضوی واقع شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52