امام جمعه داورزن:فرار شاه طلیعه پیروزی ملت ایران بود

امام جمعه داورزن با اشاره به اینکه فرار شاه طلیعه پیروزی ملت ایران بود، گفت: امروز همه سرنوشت ذلت‌بار نوکری مستکبران را در منطقه به وضوح می‌بینند.
 به گزارش داورزن نیوز،حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده ظهر امروز در خطبه نماز جمعه که در محل مصلی موقت این شهرستان برگزار شد، با اشاره به فرار شاه در سال ۵۷، اظهار داشت: محمدرضا پهلوی بعد از عمری خیانت به ملت و نوکری آمریکا از کشور فرار کرد و از ترس ترور و دستگیری در کشورهای مختلف پناهنده شد.

وی افزود: سرنوشت نوکری استکبار چیزی چون ذلت نخواهد بود و تاریخ نشان داده است که هر وقت استکبار بداند تاریخ مصرف نوکری تمام شده باشد، دست حمایت از او را برمی‌دارد.

امام جمعه داورزن ادامه داد: امام (ره) فرار شاه را طلیعه پیروزی ملت ایران دانست و فرمود، شما ملت شجاع و ثابت‌قدم، به ملت‌های جهان ثابت کردید که با فداکاری و استقامت می‌توان بر مشکلات غلبه کرد.

علی‌زاده بیان کرد: این سرنوشت غم‌انگیز و عبرت‌آموز همه طاغوت‌ها در طول تاریخ است و امروز در منطقه همه ما به چشم خود سرنوشت ذلت‌بار افرادی مانند صدام، حسنی مبارک، علی عبدالله صالح و قذافی و دیگران را دیده‌ایم و درسی برای همه کسانی است که نوکری برای مستکبران عالم می‌کنند.

وی با گرامیداشت شهادت نواب صفوی و فدائیان اسلام، اضافه کرد: نواب صفوی روحانی شجاع، فداکار و بیقرار در دفاع از ارزش‌های اسلامی در جامعه بود که می‌تواند برای همه ما درس‌آموز باشد.

خطیب جمعه داورزن ادامه داد: تاکید قرآن و ائمه بر احترام به یکدیگر است و استهزا و تمسخر هم دیگر گناهی بزرگ محسوب می‌شود.

علی‌زاده افزود: ایمان  با مسخره کردن نمی‌سازد و مسخره کردن کلید فتنه، دشمنی و ایجاد کینه بین افراد است.

وی برخی از علل و ریشه‌های مسخره کردن را برشمرد و ادامه داد: برخی به دلیل ثروتمندی، علم، مدرک یا توانایی جسمی خود را برتر از دیگران می‌دانند و دیگران را مورد تمسخر قرار می‌دهند.

امام جمعه داورزن گفت: گاهی به دلیل تفریح و شوخی دیگران را مسخره می‌کنند، البته مسخره کردن قومیت‌ها، لهجه ها و شهرها حرام است و شوخی کردن باید مرز داشته باشد تا کینه برجای نگذارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52