فرمانده انتظامی داورزن: ۵ سارق در داورزن به دام پلیس افتادند

فرمانده انتظامی داورزن از دستگیری ۵ سارق در این شهرستان خبر داد.

سیدجمال معتمدالشریعتی در گفت‌وگو با خبرنگار داورزن اظهار کرد: در پی چند فقره سرقت در ۲ روستای داورزن، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و سارقان به دام افتادند.

وی افزود: عوامل گشت پلیس صبح امروز در دو روستای صدخرو و کوشک‌باغ  توانستند ۲ سارق سوپر مارکت و ۳ سارق احشام را پس از شناسایی، دستگیر کنند.

معتمدالشریعتی در ادامه گفت: سارقان برای تحقیقات به مقر انتظامی داورزن منتقل شدند و پس از اعتراف، سارقان احشام از سرقت ۷۲ راس گوسفند و سارقان سوپر مارکت از اجناس سرقتی  پرده برداشتند که پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند.

فرمانده انتظامی داورزن با اشاره به فرارسیدن فصل سرما خاطرنشان کرد: دامدارانی که احشام و دام‌های خود را به داخل روستا می‌آورند در محل نگهداری دام‌های خو نگهبان یا از سیستم‌های هشداردهنده استفاده نمایند و  با مشاهده هرگونه مورد مشکوک در اطراف دامداری، بلافاصله با تلفن ۱۱۰ تماس گرفته تا ماموران در حداقل زمان ممکن در محل حضور و مورد را بررسی کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52