انتظار مردم از مسئولان رفع مشکلات اقتصادی است

امام جمعه داورزن

انتظار مردم از مسئولان رفع مشکلات اقتصادی است

امام جمعه داورزن گفت:انتظار مردم این است، مسئولان به سرعت به حل مشکلات مردم پرداخته واز سیاسی کردن مسئله به پرهیزند.

به گزارش داورزن نیوز، حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده در خطبه نماز جمعه که در محل مصلی موقت شهرستان برگزار شد با اشاره به مشکلات اقتصادی اظهار داشت:یکی از مشکلاتی که امروز جامعه ما با آن روبه روست،مسائل ومشکلات اقتصادی است و عده قابل توجهی از مردم جامعه به آن گرفتارند که باعث تجمع ها واعتراض هایی به حق در بعضی از مناطق کشور شده است.

وی افزود:انتظار می رود درباره بودجه سال ۹۷ مجلس ودولت با دقت توجه کنند وبه گونه ای بسته شود که به نفع مردم باشد و مسئولان حتما می دانند بنزین با قیمت ۱۵۰۰ تومان چه تاثیر منفی می تواند برقیمت سایر اقلام درکشور داشته باشد وفشار مضاعفی برقشرمحروم وارد می کند.

امام جمعه داورزن گفت:باید درباره حذف یارانه قشر زیادی از جامعه دقت شده و عده زیادی از مردم زندگی شان بستگی به همین یارانه ها دارد که نباید قطع شود.

وی در ادامه افزود: مردم نیز باید توجه داشته باشندکه دشمن به دنبال فتنه ای دیگر مانند فتنه ۸۸ وبلکه قوی تر از آن در کشور است و مردم ما خاطره تلخ فتنه ۸۸ را فراموش نکرده اند که چه فضای نا امنی در جامعه ایجاد شد و همه می دانند  که این گونه حرکات به ضرر کشور خواهد بود لذا مراقب باشیم در دام شیطنت عده ای منافق ودشمنان گرفتار نشویم.

علیزاده گفت: دشمنان بدانند با این فتنه ها ودشمنی ها راه به جایی نخواهند برد و حضور گسترده مردم در۹دی این معنا را نشان داد که مردم هوشیارند ومدافع انقلاب خودشان هستند.

خطیب جمعه داورزن با اشاره به دیدگاه قرآن کریم درباره مومنان ابراز داشت:برادری حقیقی از آن مؤمنان است. این دوستی براساس فطرت است نه جاذبه های مادی ودنیوی و برادران باید در شادی های هم شاد و در غم های هم دیگر غمگین باشند.

علیزاده گفت:تعبیر برادر واژه عمیقی است و رسول خدا(ص)در صدر اسلام پیمان برادری بین مسلمانان برقرار کرد و بر مومن است برای حفظ این برادری  تلاش کند.

وی ادامه داد:برادران دینی حقوق فراوانی برهم دیگر دارند و در روایتی از رسول خدا(ص) ۳۰حق از حقوق برادران را اشاره می کند.

امام جمعه داورزن برخی  حقوق برادران دینی را برشمرد و افزود:عفو ومهربانی به هم،پنهان کردن اسرار یکدیگر،خیرخواهی و عیادت از حقوق برادران دینی بر یکدیگر است و در سختی ها یارو یاور هم باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52