اولین کمیته فرهنگی روستایی در داورزن تشکیل شد

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی داورزن

اولین کمیته فرهنگی روستایی در داورزن تشکیل شد

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی داورزن از تشکیل اولین کمیته فرعی راهبردی وهم اندیشی فرهنگی وهنری داورزن درروستای نامن شهرستان خبر داد.

محسن توکل در گفتگو با خبرنگار فارس در داورزن اظهار داشت:اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان داورزن در راستای برنامه ریزی وتوسعه زیرساخت ها و شناخت ضرورت ها و نیازهای فرهنگی وهنری منطقه ، باکمک شورای اسلامی شهرستان مبادرت به برگزاری کمیته فرهنگی درشهرستان وکمیته های فرعی آن در روستاها کرده است.

 وی افزود: توسعه و پیشرفت اولیه این هدف با تشکیل  اولین کمیته فرعی برای رفع  نیازها با بررسی راهکارهای لازم ،در روستای نامن برگزار شد.

وی گفت:بررسی راهکارهای گسترش فعالیتهای فرهنگی وهنری درشهرستان،شناخت نیازها و زیرساخت های بالقوه،تجمیع مشارکت ها برای حضوربخش خصوصی ومردمی و… ازاهداف وبرنامه های این کمیته هاست که اهتمام واستقبال مردمی ازاین فرضیه برقوت کار خواهد افزود.

توکل با بیان اینکه شهرستان داورزن بادوبخش مرکزی وباشتین و ۲۸روستا استعداد و نیازهای فرهنگی وهنری مغتنمی دارد ابراز داشت:بر این اساس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان باپیش بینی این کمیته قصد در شناخت،تجمیع،هدف گذاری وبرنامه ریزی منسجم این برنامه ها را هدف قرار داده است.

وی با اشاره به این که اولین کمیته فرهنگی در روستای نامن باتلاش اعضای شورای اسلامی این روستاتشکیل شده است اظهار داشت:اداره فرهنگ  و ارشاداسلامی داورزن  آمادگی خودرا برای حضور و ساماندهی این کمیته درسایر روستاهای شهرستان اعلام می کند و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا می توانند درصورت تمایل ،مکتوب امادگی خود را برای برگزاری این کمیته ها در شهر و روستای خود و ساماندهی و برنامه ریزی بیش تر به اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان اعلام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52