فتنه ۸۸ کودتا علیه حق حاکمیت، مردم و افکار عمومی بود/ دولت معادل ۱۰ سال درآمد نفتی را پیش‌خورکرده است

قدیری ابیانه:
فتنه ۸۸ کودتا علیه حق حاکمیت، مردم و افکار عمومی بود/ دولت معادل ۱۰ سال درآمد نفتی را پیش‌خورکرده است
مدیر انجمن نخبگان جهان اسلام با اشاره به اینکه در حال حاضر کشور ۷۰۰ هزار میلیارد تومان بدهی دارد و دولت معادل ۱۰ سال درآمد نفتی را پیش‌خورکرده است، گفت: دولت به ازای هر خانواده ۴ نفری ۳۵ میلیون تومان بدهکار است بنابراین باید همه کمک کنند تا مشکلات برطرف شود.

به گزارش خبرگزاری داورزن محمدحسن قدیری ابیانه عصر امروز  با گرامیداشت ۹ دی در جمع مردم داورزن در مصلی موقت شهرستان اظهار داشت: دشمن با برنامه‌ریزی و اختصاص سرمایه‌های زیاد توانست فتنه ۸۸ را به راه بیاندازد انها ۵ هزار نیروی آموزش دیده برای فتنه به کشور تزریق کرده بودند.

وی ادامه داد: آقای خاتمی در محفلی اظهار می‌کند که در انتخابات تقلب امکان‌پذیر نیست درحالی که هنوز برگزاری انتخابات به اتمام نرسیده بود به موسوی تبریک می‌گوید. امیدواری دشمن در فتنه ۸۸ برای جذب کسانی بود که از داخل ایران مورد اطمینان و اعتماد مردم و از صنوف انقلاب بودند و هدف آنها برهم‌زدن نظام و خدشه واردکردن به اسلام بود.

قدیری ابیانه ادامه داد: دشمن همیشه می‌داند سمت چه اشخاصی برود دشمن در فتنه‌های ۷۸ و ۸۸ بعد سیاسی را هدف قرار داده بود و امروز فتنه دشمن فتنه اجتماعی است که بسیار خطرناک است.

عضو شورای بین‌الملل پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با اشاره به اینکه  ادعای تقلب در شمارش آراء انتخاباتی بهانه برای فتنه‌گران است، گفت:در دوره‌های قبل سران فتنه خود از مجریان برگزاری انتخابات بودند و می‌دانستند که ۱۱ میلیون تفاوت رأی ممکن نیست اما آراء مردم را تنها زمانی قبول دارند که انتخابات به نفع آن‌ها تمام شود.

قدیری ابیانه بابیان اینکه فتنه ۸۸ کودتای علیه حق حاکمیت مردم و افکار عمومی بود، تصریح کرد: هرچند  ایرادهایی بر عملکرد دولت‌های نهم و دهم و حتی یازدهم و دوازدهم وارد است اما نقد باید واقع‌بینانه و سازنده توأم باشد هرچند اقدامات خوبی هم صورت گرفته اما هیچ دولتی ۱۰۰ درصد مورد تائید نیست.

وی بیان داشت: فتنه پایان یافت اما تکرار شدنی است دشمن با ایجاد تفرقه و ایجاد فتنه‌ای دیگر دست از دشمنی خود با کشور و مردم ما برنمی‌دارد.

 سفیر سابق ایران در مکزیک و استرالیا با اشاره به برنامه‌‌های دشمن بر روی مسائل اقتصادی و اجتماعی کشور گفت: تلاش دشمن  بر مبنای نارضایتی مردم از وضعیت موجود برای تورم و گرانی، بیکاری و وضعیت معیشتی  است تا آن را به سمت تظاهرات و اغتشاش و ایجاد ناامنی در کشور سوق دهد و تلاش می‌کند تا بعضی از نخبگان  حتی خانواده‌های شهدا و روحانیون را در راه‌اندازی فتنه‌ای جدید علیه نظام همراه کند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر کشور ۷۰۰ هزار میلیارد تومان بدهی دارد و دولت معادل ۱۰ سال درآمد نفتی را پیش‌خورکرده است، افزود: دولت به ازای هر خانواده ۴ نفری ۳۵ میلیون تومان بدهکار است بنابراین باید همه کمک کنند تا مشکلات برطرف شود.

قدیری ابیانه وحدت و ایمان ملت حول ولایت را قدرت ایران خواند و افزود: همه پیروزی‌های به‌دست‌آمده در نظام جمهوری اسلامی حاصل مشارکت و حضور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب با پیروی از ولایت بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52