امام‌جمعه:۹دی حضور قدرتمند مردم انقلابی برای خنثی کردن فتنه فتنه‌گران بود

امام‌جمعه داورزن گفت: حماسه و حادثه ۹ دی حضور قدرتمند مردم انقلابی بود که فتنه بزرگ فتنه گران را خنثی کرد.

به گزارش  داورزن نیوز، حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه که در محل مصلای موقت این شهرستان برگزار شد با اشاره به فرارسیدن نهم دی اظهار داشت: حادثه ۹ دی حضور قدرتمند مردم انقلابی بود که  فتنه بزرگ فتنه گران را خنثی کرد.

وی با اشاره به دیدگاه قرآن و ائمه (ع) درباره فتنه افزود: آغاز فتنه پیروی هوای نفس و ایجاد احکام فتنه‌انگیز بدعت است که سامری آن را به وجود آورد.

امام‌جمعه داورزن گفت: اگر حق با باطل مخلوط نمی‌شد، حق پنهان نمی‌ماند ولی با این کار شیطان بر دوستانش چیره می‌شود و کسانی نجات پیدا می‌کنند که خداوند دستگیرشان باشد.

 وی ادامه داد: در سال۸۸ انتخاباتی با حضور۴۰ میلیونی مردم اتفاق افتاد که می‌توانست مظهر قدرت نظام و نماد مردم‌سالاری دینی در سطح دنیا باشد اما عده‌ای که در انتخابات شکست خوردند قاعده بازی را برهم زدند و به نائب امام زمان(عج) پیشنهاد برهم زدن انتخابات را دادند اما مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) استقامت کرده و تسلیم این بدعت شوم نشدند.

علیزاده افزود: آن‌ها مدعی تقلب بودند هرچند دوستان خودشان اعتراف کردند که دروغ تقلب رمز فرمان آشوب بود و درواقع فتنه کودتا علیه رأی ملت بود و قبل از شمارش آراء خود را پیروز انتخابات دانستند.

وی فتنه را یک هم‌گرایی تمام‌عیار با اهداف دشمنان اسلام دانست و گفت: فتنه، رونمایی از همکاری منافقین، مارکسیست‌ها، سلطنت‌طلب‌ها و بهائی‌ها با سران فتنه بود و بااینکه همه این‌ها را می‌دانستند اما باز ادامه دادند و میلیاردها تومان خسارت مادی  به این مردم قهرمان تحمیل شد.

امام‌جمعه داورزن گفت: عملکرد فتنه گران به‌گونه‌ای بوده و هست که نتانیاهو، جریان سبز و سران آنان را تحسین می‌کند و متأسفانه سران فتنه هنوز بر مواضع خودشان هستند و کسانی که تلاش برای رفع حصر آنان می‌کنند دنبال بازتولید فتنه‌اند.

علیزاده ۹دی را روز بصیرت و میثاق امت با ولایت عنوان کرد و گفت: مردم در این روز نشان دادند همراه ولایت هستند و ما هم اعلام می‌کنیم تا لحظه آخر هرگز ولی و نائب امام زمان(عج) آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای را تنها نخواهیم گذاشت.

خطیب جمعه داورزن در ادامه جایگاه دعا در اسلام را برشمرد و افزود: بنده خدا شدن به صبر و پشتکار نیاز دارد، دعا جایگاه مهمی دارد به‌گونه‌ای که در روایات اسلحه مؤمن خوانده می‌شود.

وی به دیدگاه پیامبر اسلام(ص) اشاره کرد و گفت: از دعا کردن نباید ناامید شد بنابراین در دعا باید اصرار کرد، به همین دلیل خداوند متعال به حضرت موسی(ع) خطاب کرد: ای موسی هرچه نیاز داری از من بخواه حتی علوفه گوسفند و نمک خمیرت را.

علیزاده ادامه داد: اجابت دعا نیازمند شناخت و معرفت الهی، پاکی دل، کسب حلال، خضوع قلب در دعا با خشوع و با حال اضطرار خداوند را صدا کردن است و ظلم کردن و گناه یکی از موانع استجابت دعا است.

وی ابراز داشت: هیچ دعایی نیست که به اجابت نرسد، اما گاهی هم عدم اجابت ظاهری حکمت دارد که حضرت علی(ع) فرمودند: «گاهی چیزی می‌خواهی به تو داده نمی‌شود و دیر یا زود بهتر از آن به تو داده می‌شود، اگر نداده به خاطر مصلحت تو نداده. زیرا گاهی خواسته‌ای داری که اگر برآورده شود به نابودی دین تو می‌انجامد».

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52