دریافت هزار و ۷۵ تن قیر رایگان در داورزن و سبزوار

 

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای سبزوار گفت: از ۱۸ هزار تن قیر رایگان تخصیص یافته به اداره کل راهداری خراسان رضوی، یک هزار و ۷۵ تن آن به منظور مرمت و ساماندهی راههای آسفالته شهرستانهای سبزوار و داورزن دریافت شد.

مهدی رحمتی افزود: با دریافت این مقدار قیر، ۵۵ کیلومتر از محورهای این دو شهرستان در ۹ ماه گذشته با هزینه ۱۵ میلیارد ریال لکه گیری، مرمت و روکش آسفالت شده است.
وی اظهار کرد: لکه گیری هندسی و روکش آسفالت باند جنوبی سبزوار- نیشابور به طول ۲۰ کیلومتر و همچنین لکه گیری و روکش آسفالت محور ترانزیتی سبزوار – بردسکن به طول ۲۵ کیلومتر از مهمترین اقدامات صورت گرفته در زمینه روکش آسفالت محورهای این حوزه استحفاظی بوده است.
رحمتی با اشاره به وضعیت نامناسب رویه آسفالت محورهای سبزوار – قوچان و باند شمالی محور سبزوار – نیشابور افزود: مرمت و روکش آسفالت این محورها با تامین اعتبار و همچنین تامین قیر مورد نیاز عملیاتی می شود.
طول راههای شهرستان سبزوار یکهزار و پانصد کیلومتر است که شامل ۸۵ کیلومتر بزرگراه، ۵۳ کیلومتر راه اصلی، ۱۸۰ کیلومتر راه فرعی است و طول راههای آسفالته این شهرستان ۵۰۰ کیلومتر، راههای شوسه و دسترسی ۷۳ کیلومتر و مجموع طول راههای همسنگ شهری و روستایی مجموعاً ۲۳۰۰ کیلومتر است./ایرنا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52