هدف دشمنان،فروپاشیدن بنیان خانواده است

امام جمعه داورزن؛

هدف دشمنان،فروپاشیدن بنیان خانواده است

به گزارش داورزن نیوز،امام جمعه  داورزن در خطبه نماز جمعه که در محل مصلی موقت شهرستان برگزار شد با اشاره به جایگاه ویژه خانواده در اسلام اظهار داشت:دیدگاه اسلام تشکیل خانواده داشتن،زن وفرزند است که بر آن تاکید فراوان شده است.

 

حجت الاسلام جواد علیزاده افزود:تاکید اسلام بر تشکیل خانواده ،داشتن زن وفرزند ،نشان می دهد که هر مسلمان باید برای ازدواج جوانان تلاش کند.

 

وی با بیان اینکه در قرآن کریم،به  مسئولیت انسان در برابر خانواده اشاره کرده است گفت:حفظ  خود واهل بیت خود از آتش جهنم دستور قرآن است و این میسر نمی شود مگر آینکه آنها را امر به معروف ونهی از منکر کنید اگر پذیرفتند از آتش جهنم نجات پیدا می کنند.

 

وی ادامه داد:اگر خانواده اصلاح شود جامعه هم اصلاح می شود به خاطر این اهمیت خانواده است که دشمن برنامه گسترده ای برای از بین بردن کانون خانواده های ما انجام می دهد.به یقین بدانید این همه شبکه های گسترده در فضای مجازی وماهواره،سریال ها وفیلم هایی که خیلی وقتها مجانی به خصوص در اختیار جوانان ما قرار داده اند برای این نیست که آنها دلسوز وبه فکر ما هستند،بلکه هدف نهایی آنان ضربه زدن به کانون خانواده و سپس جامعه است.

 

خطیب جمعه داورزن با بیان اینکه تاکید اسلام برای حفظ خانواده ،برای  حفظ جامعه است بیان کرد:نفس انسان سرکش است ونیاز به محافظت دارد و در روایات،تربیت فرزندان از برترین اعمال نزد خداوند است و فرزندان حقوقی بر گردن والدین دارند.

 

امام جمعه داورزن گفت:تربیت فرزند یک فرایند پیچیده ای است ونیازمند زمان وصبر ویاد گرفتن مهارت های تربیتی است مثلا امرونهی زیاد اثر منفی در تربیت فرزند دارد،او را لجباز می کند،بسیار باید دقیق وبا برنامه عمل نمود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52