اجرای پروژه شبکه توزیع آب و برق ۲۰ کیلو ولت در داورزن

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خبر داد
اجرای پروژه شبکه توزیع آب و برق ۲۰ کیلو ولت در داورزن
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از اجرای پروژه‌های شبکه توزیع آب و شبکه فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت ناحیه صنعتی داورزن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی‌زاده مقدم اظهار کرد: اجرای پروژه‌های زیرساختی و عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان از اولویت اجرایی بالایی برخوردار است و تامین، انتقال و تکمیل این پروژه‌ها با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده صورت می‌پذیرد.

وی افزود: این پروژه‌ها با هزینه‌ای بالغ بر ۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال و در مدت ۱۰ ماه انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی  خراسان رضوی بیان کرد: سیستم یکپارچه مدیریت کیفیت در طراحی، نظارت و اجرا همگام با آخرین تکنولوژی و استانداردهای جهانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی انجام می‌شود.

مهدی‌زاده مقدم با تاکید بر کیفیت و کمیت در اجرای پروژه‌های فنی و سرعت در انجام کارها، اضافه کرد: ایجاد زیرساخت‌ها و فراهم کردن امنیت حضور سرمایه‌گذاران برای احداث و راه‌اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی، یکی از دغدغه‌های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی استان است.

وی متذکر شد: تجهیز و توسعه زیرساخت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی در سال جاری هم با اولویت مناطق محروم در دستور کار قرار دارد و در حال اجرا است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی  خراسان رضوی از اجرای پروژه‌های شبکه توزیع آب و شبکه فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت ناحیه صنعتی داورزن خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52