نیاز ۱۰۰ میلیارد ریالی برای بازسازی شبکه آب روستایی داورزن

 

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی داورزن گفت: ۴۰ درصد شبکه توزیع و انتقال آب شرب روستایی این شهرستان فرسوده است که برای تعویض و بازسازی به ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

محمدرضا حقانی افزود: امسال تنها ۱۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی برای نگهداری، بهره برداری و بازسازی شبکه آب روستایی داورزن اختصاص یافت. همچنین از محل صندوق توسعه ملی ۳۰ میلیارد ریال مصوب شد که برای ایجاد شبکه، حفر چاه، خط انتقال و تعویض شبکه های روستایی بخش باشتین هزینه می شود.
وی ادامه داد: از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ نیز سه میلیارد و۲۴۰ میلیون ریال مصوب شده که با تخصیص آن عملیات ساخت مجتمع آبرسانی زردکوهی در چهار روستای کایف، فشتنق، زردکوهی و سارق واقع در منطقه کوهستانی آغاز می شود.
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی داورزن گفت: عملیات اجرایی طرح آبرسانی روستای نهالدان نیز با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال در دست اجرا است.
۳۴۰ کیلومتر شبکه توزیع و ۱۹۰ کیلومتر شبکه انتقال آب شرب روستایی در داورزن وجود دارد که ۱۱ هزار و ۵۰۰ مشترک در سطح۳۲ روستای این شهرستان از آن بهره مند می برند. مرکز شهرستان ۲۸ هزار نفری داورزن در فاصله ۳۱۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد./ایرنا

انتهای پیام /

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52