لابی های صهیونیستی در ارکان تصمیم گیری آمریکا نفوذدارند

امام جمعه داورزن؛

لابی های صهیونیستی در ارکان تصمیم گیری آمریکا نفوذدارند

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی  از داورزن،امام جمعه  داورزن در خطبه نماز جمعه که در محل مصلی موقت شهرستان برگزار شد با اشاره به تصمیم اخیر رئیس جمهور امریکا اظهار داشت:مبنای کردار و گفتار امریکا نشان دهنده نفوذ لابی های صهیونیستی در ارکان تصمیم گیری آمریکا ست.

حجت الاسلام جواد علیزاده افزود:مخالفت جهانی دولت ها وملتها نشان می دهد دولت ها بایکجانبه گرایی آمریکا مخالفند.

وی ادامه داد:اقدامات امریکا  بعد از ۴۰سال مذاکره به همه ما می فهماند که مذاکره بادشمن هیچ نتیجه ای ندارد و در برجام هم این مسئله را مشاهده می کنیم و این درس بزرگی است تا مردم ما وبه ویژه مسئولان در ادامه با این مذاکرات تجدید نظر کنند و بدانیم که مذاکره با دشمن جواب نمی دهد.

تقویت نیروی درونی راه مبارزه با دشمنان

وی در پاسخ به این سوال که  چه باید کرد؟ گفت: قرآن کریم پاسخ روشنی دادمی دهد که اعدوا لهم مستطعتم من قوه….باید خود را تقویت کنیم به نیروهای درونی خود تکیه کنیم و نیروهای مسلح خود را قدرتمند نماییم و این کاری است که حتی دشمنان برای نیروی مسلح خود انجام می دهند  که در سخنان رئیس جمهور امریکا نیز مشهود است که بعد از امضای بودجه نظامی ۷۰۰میلیارد دلاری گفت:تاریخ به ما آموخته است که اگر توان دفاعی خود را تضعیف کنید.تجاوز وتهاجم را به سوی خود دعوت کرده اید.

تاثیر مهم وحدت حوزه و دانشگاه

خطیب جمعه داورزن به مناسبت روز وحدت حوزه ودانشگاه ابراز داشت: اگر این دونهاد خوب کار کنند این جامعه هم دینش وهم دنیایش آباد خواهد بود.

وی افزود: جایگاه دانشگاه در جامعه  مهم وتاثیر گذار وآینده مدیریت اجرایی کشور بدست دانشگاه است لذا دشمن برنامه های گسترده ای برای دانشگاه داردباید تلاش کرد این قشر مهم به هم نزدیک شوند آنچه حوزه از دانشگاه می تواند استفاده کند،تخصص گرایی وتاسیس رشته های گوناگون،آینده نگری همراه با طرح وبرنامه،متون درسی منظم ومشخص است.

وی ادامه داد:آن چه دانشگاه ازحوزه می تواند بیاموزد:احساس وظیفه کردن در درس خواندن در حوزه ،کسب اخلاص،صفا،ایثار ومعنویت است.

علیزاده احترام به نسبت های اصیل وارزشمند این وحدت را شامل  برکاتی شمرد و افزود: آگاهی حوزه از جدیدترین پیشرفته های علمی، شکست نقشه های دشمنان،سازندگی ورفع نیازهای جامعه برکاتی است که از استحکام این وحدت خواهد بود.

از صفات بارز عبادالرحمن حاضرنشدن در مجلس آلوده است

امام جمعه داورزن در ادامه به صفات بارز عبادالرحمن اشاره کرد و گفت:عبادالرحمن در مجالس آلوده حاضر نمی شوند که نه تنها انجام گناه بلکه شرکت در جلسه گناه هم حرام است وشرکت در جلسه حرام در روح انسان اثر منفی می گذارد و حاضر نشدن در مجلس گناه وبی اعتنایی به گناهکاران نوعی نهی از منکر است.

وی افزود:عبادالرحمن شهادت باطل ودروغ برعلیه کسی نمی دهند و می داند شهادت مؤمن باید از روی عدالت وحقیقت باشد نه خرده حساب شخصی بادیگران یا مسائل دیگر، بلکه خودش دیده و با اطلاع باشد تا شهادت او دقیق باشد نه اخبار دیگران.

وی ادامه داد:عبادالرحمن اهل غنا وموسیقی حرام ولهو ولعب نیستند پس شایسته است مؤمن اجتناب کند تا قلب او مزرعه شیطان نشود وبه جای آموزش موسیقی وغنا به فرزندانمان ونوجوانان آیات الهی را بیاموزیم که سفارش اهل بیت(علیه السلام) است که سبب نورانی دل آنان شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52