سارق حرفه ای در داورزن به دام پلیس افتاد

جانشین فرماندهی انتظامی داورزن:
سارق حرفه ای در داورزن به دام پلیس افتاد
جانشین فرماندهی انتظامی داورزن از دستگیری سارق حرفه‌ای کارگاه شن‌شویی در این شهرستان خبر داد.

حسن کاملی در گفت‌وگو با خبرنگار داورزن از دستگیری سارق حرفه‌ای کارگاه شن‌شویی در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی چندفقره سرقت در کارگاه شن‌شویی داورزن، موضوع در دستورکار پلیس قرار گرفت و سارق حرفه‌ای در حین ارتکاب جرم به دام افتاد.

وی افزود: عوامل گشت پلیس بخش باشتین، شب گذشته، سارق را در حال سرقت از کارگاه شن‌شویی واقع درروستای ریوند مشاهده کردند که سارق پس از متوجه شدن با خودرو وانت خود از محل متواری شد که پس از تعقیب عوامل گشت به دام افتاد.

جانشین فرماندهی انتظامی داورزن اضافه کرد: متهم برای تحقیقات به مقر انتظامی این شهرستان منتقل شد و پس از اعتراف از ۵ فقره سرقت و ۴۰۰کیلوگرم چدن و مقادیر زیادی وسایل از سایرکارگاه ها پرده برداشت که پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شد.

کاملی با بیان اینکه تعامل بین مردم و پلیس موجب به وجود آمدن امنیت پایدار می‌شود، متذکر شد: از مردم درخواست می‌شود، هرگونه مورد مشکوک در رابطه با اقدامات مجرمانه افراد شرور را سریع از طریق مرکز پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی آنان در اسرع وقت اقدام لازم شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52