اختلاف سلایق نمی‌تواند مانع ورود افراد به ستاد نماز جمعه باشد

امام جمعه داورزن:
اختلاف سلایق نمی‌تواند مانع ورود افراد به ستاد نماز جمعه باشد
امام جمعه داورزن گفت: اختلاف سلایق نمی‌تواند مانع ورود افراد به ستاد نماز جمعه باشد.

به گزارش خبرنگارداورزن؛ حجت الاسلام جواد علیزاده امشب در جمع اعضای ستاد نماز جمعه شهرستان اظهار داشت: پیامبر اکرم (ص) پس از تحمل ۱۳ سال سختی در مکه به مدینه هجرت کردند و در اولین اقدام مسجد قبا را ساختند و بر احیای نماز تاکید داشتند.
امام جمعه داورزن افزود: مرکز حکومت پیامبر و امیرالمؤمنین مسجد بود و اباعبدالله نیز در حین جنگ نماز خواند و این نشان از اهمیت و جایگاه نماز است.
علیزاده در ادامه گفت: جمعه روز اجتماع مسلمانان و ولایت‌پذیری است و اینها پیام‌هایی است که هر مسلمان به جایگاه ویژه نماز جمعه پی می‌برد.
وی گفت: توفیق خدمت در ستاد نماز جمعه با توجه به اهمیت نماز و روز جمعه مایه مباهات هر شخص و کار در این محیط بسیار مهم و گسترده است.
علیزاده یادآور شد: هر جایگاه و گروه با رعایت خط قرمزهای دین و انقلاب در راستای ارزش‌های اسلام و نظام در مسیر الهی و اهداف معنوی می‌تواند در ستاد نماز جمعه فعالیت کند و اختلاف سلایق نمی‌تواند در ادامه مسیر تکامل مانع ورود افراد باشد.
وی بر ابتکار و خلاقیت اعضا تاکید کرد و افزود: خلاقیت در جذب افراد به ویژه نوجوانان و جوانان در شرکت به نماز جمعه می‌تواند تأثیر فراوانی داشته باشد.
علیزاده گفت: شرکت در نماز جمعه و بیان موضوعات سیاسی به دشمنان نشان می‌دهد که بدانند مردم ما نسبت به امور جاری کشورشان آگاهند و این یعنی فضای جمعه یک فضای سیاسی و دینی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.