فقر بزرگترین مرگ برای انسان است/ از دانش‌آموزان نیازمند غافل نشویم

امام جمعه موقت داورزن:

فقر بزرگترین مرگ برای انسان است/ از دانش‌آموزان نیازمند غافل نشویم
امام جمعه موقت داورزن گفت: فقر بزرگترین مرگ برای انسان است که نابسامانی‌های زیادی را برای جامعه به ارمغان می‌آورد و حواسمان باشد از نیازهای همنوعان غافل نشویم.

به گزارش از داورزن نیوز،حجت الاسلام محمدتقی معلمی‌فر ظهر امروز در خطبه نماز جمعه که در محل مصلی موقت شهرستان برگزار شد پیرامون تربیت فرد در  خانواده گفت: براساس پژوهش دانشمندان، تربیت فرد باید از چندین سال قبل از ازدواج انجام گیرد.
امام جمعه موقت داورزن افزود: اسلام  زینت زن را برای همسرش و در خانه سفارش کرده است نه برای دیگران در کوچه و خیابان‌ها و ارزش زن در پوشش آن محفوظ می‌ماند.
وی ادامه داد: مردان موظفند که نگذارند زنانشان از حیطه و دایره عرف و شرع خارج شوند.
معلمی‌فر با اشاره به ارج نهادن اسلام به زن گفت: ارزش زن مسلمان به ندیدن چشم نامحرم به اوست و این نشان از شان و مقام والای زن در اسلام است.
وی با اشاره به فرارسیدن ایام مدرسه گفت: از دانش‌آموزان نیازمند غافل نشویم و جشن عاطفه‌ها بهانه خوبی برای کمک به دانش‌آموزان محتاج است.
معلمی‌فر اضافه کرد: فقر بزرگترین مرگ برای انسان است که نابسامانی‌های زیادی را برای جامعه به ارمغان می‌آورد و حواسمان باشد از نیازهای همنوعان غافل نشویم.
وی افزود:در هرکجا که هستیم سعی کنیم که در نماز جمعه شرکت کنیم و بدانیم که ما تکلیف به وظیفه‌ایم که در اسلام و قرآن به آن سفارش و تاکید شده است.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.