هتل لوله‌ای در داورزن رونمایی شد

                                                      با حضور مسئولان شهرستان داورزن
هتل لوله‌ای یا کپسولی با حضور مسئولان داورزن در این شهرستان رونمایی و افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از داورزن، شهردار داورزن عصر امروز در مراسم افتتاح سالن اجتماعات شهرداری اظهار داشت: بهره‌برداری از یک سالن مجهز برای شهر داورزن از نیازهای مهمی بود که شورای اسلامی شهر، شهرداری، ادارات فاقد سالن اجتماعات و مردم بتوانند از آن بهره‌مند شوند.
مهدی بهادری با اشاره به هزینه ساخت تجهیز این سالن گفت: ساخت این سالن توسط پیمانکار نیازمند ۲ میلیارد ریال هزینه بود که با تلاش شهرداری این مبلغ به ۸۵۰ میلیون ریال کاهش یافت.
وی افزود: ساخت و تجهیز این سالن در فضای ۱۴۰ متر مربع از محل منابع شهرداری و مطالبات مردمی انجام گرفت و یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال صرفه‌جویی داشت.
وی در ادامه از ساخت هتل لوله‌ای توسط این شهرداری رونمایی کرد و گفت: نیاز مسافران به اسکان ارزان سبب شد تا هتل لوله‌ای یا کپسولی طراحی شود.
وی گفت: هزینه ساخت و تجهیز این هتل‌های قابل حمل به انضمام یک دستگاه کولرگازی و یک ال سی دی ۶۵ میلیون ریال است که در تعداد انبوه برای فضاهای گردشگری بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.
شهردار داورزن در آخرین روزهای کاری خود به گوشه‌ای از عملکردش در طول دوره تصدی شهرداری پرداخت و افزود: ارتقای آتش‌نشانی به دو خودرو مجهز جدید، ایجاد فضای بازی کودکان و تجهیز آندر پارک گلستان، بازسازی ۲ پارک ایثارگران و سیدمرتضی، آسفالت بیش از شش کیلومتر از معابر از جمله خدمات این دوره شهرداری بود که انجام گرفت.
بهادری با تقدیر از همه دست‌اندرکاران در مجموعه‌های مختلف اداری و غیر اداری و همراهی خیران داورزنی در ساخت کمپ زائر و پارک گردشگری ابراز داشت: یکی از برنامه‌های اصلی شهرداری داورزن در ۳ سال اخیر استفاده از ظرفیت مهم جاده بین‌المللی به نفع شهر وشهروندان داورزنی بوده، که کمپ زائر شرایط مناسبی در ورودی شهر برای توقف زائران و مسافران و به دنبال آن ایجاد فرصت برای همشهریان می‌باشد و تاکنون بالغ بر۱۲ میلیارد ریال برای ورودی شهر داورزن هزینه شده است.
وی گفت: حضور دو شهید والامقام گمنام در این مکان فرصت بی‌نظیر فرهنگی را به وجود آورده و این پروژه از جمله موضوعات اصلی ارتباط شهرداری با معاونت زیارت استانداری است و تاکنون اعتبارات مناسبی از این طریق به شهر داورزن تعلق گرفته که امیدواریم  در پروژه‌های جدید به‌ویژه پارک گردشگری و زیارت داورزن ادامه داشته باشد.
رئیس شورای اسلامی داورزن نیز با اشاره خدمات شورای چهارم گفت: دغدغه اصلی شورا استقرار ادارات در شهرستان تازه تاسیس داورزن بود و در این دوره تعدادی اداره مستقر یا ارتقا یافت.
فاطمه داورزنی با بیان اینکه در کارهای عمرانی شهر، شورا نیز سهیم بوده است، افزود: زمین‌های زیادی در اختیار ادارات برای مستقر شدن از سوی شورا قرار گرفت و نیز برخی ساخت و سازهای ادارات با کمک این دوره از شورا انجام پذیرفت.
وی ادامه داد: با پیگیری‌های این شورا اداراتی نظیر ورزش و جوانان، بنیاد شهید، شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن، شبکه  دامپزشکی، منابع طبیعی، نیروی انتظامی، ناحیه مقاومت بسیج سپاه ، شعبه اقماری بیمه تامین اجتماعی، اداره پست، شهرستان استقرار پیدا کردند و زمینی برای استقرار هلال احمر در اختیار این نهاد قرار داده شده است و به‌زودی نیز اداره تعاون روستایی افتتاح خواهد شد.
در ادامه این جلسه رضا فلاحی فرماندار و سیدجمال معتمدالشریعتی فرماندهی نیروی انتظامی داورزن از عملکرد موفق شورا و شهردار تقدیر کردند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/davarzannews
https://telegram.me/davarzannews

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.