گزینه‌های شهرداری داورزن معرفی شدند

سخنگوی موقت شورای اسلامی شهر داورزن، گزینه‌های شهرداری این شهرستان را اعلام کرد.

سید مهدی موسوی در گفت وگو با خبرنگارداورزن نیوز؛ با بیان اینکه ارتباط با رسانه از ابتدا، به منزله آغازی نیک برای تعاملی سازنده طی یک دوره چهارساله بین شورا و اهالی رسانه است، به روند انتخاب شهردار پرداخت و گفت: از ۱۷ خرداد تا امروز، ۲۳جلسه هم‌اندیشی و همفکری با حضور منتخبان شورای پنجم و کاندیداهای مطرح شده برای سمت شهردار داورزن برگزار شده و دراین جلسات تلاش بر این بوده که در یک فضای تعاملی، با همدلی، وحدت و انسجام به سمت انتخاب شهردار این شهرستان حرکت شود.

وی افزود: شورا در نهایت دقت و وسواس برای انتخاب بهترین شهردار به ۱۷گزینه از میان گزینه‌های بی‌شمار رسیدند، با صبر، حوصله و بردباری با همه آنها به مصاحبه و گفت وگو پرداختند.

سخنگوی موقت شورای اسلامی شهر داورزن با اشاره به تعدادی از اسامی کاندیداهای این پست، بیان کرد: حاجی بگلو، میرسیدی، مجتبی قاسمی، فرزین، حسین آبادی، دارینی، حسین آبادی، خیرآبادی، شهربویه، الهی، رازقندی، اکبری، دهقان، عرب نیا، احمدی، نعمت شاهی، زرندی، باستان و مزداوندی که از این ۱۷ نفر صبح امروز طی یک رأی‌گیری نهایتاً ۴ نفر به عنوان نامزدهایی که برای ارائه طرح و برنامه حضور پیدا می‌کنند، معرفی شدند.

موسوی اسامی ۴ نامزد را به ترتیب میرسیدی، مجتبی قاسمی، فرزین  و دارینی برشمرد و یاداور شد: طی روزهای آینده با دقت و حساسیت هرچه بیشتر ارائه برنامه می‌کند و چشم اندازهای یک ساله، چهارساله و چشم اندازهای کلی شان برای داورزن را ارائه کرده تا در نهایت از بین این ۴ نفر شهردار نهایی داورزن اعلام می‌شود.

وی اضافه کرد: معیارهای بسیاری در قالب مولفه‌های فردی، تخصصی، مدیریتی و اجرایی برای انتخاب بهترین گزینه‌های شهرداری در نظر گرفته شده است.

سخنگوی موقت شورای اسلامی شهر داورزن، اعتدال و ولایت پذیری، دوری ازخط سیاسی خاص، فکر و ایده پویا و نو و خلاقیت منحصربه فرد، بومی بودن، خوشنامی، حسن شهرت، شأن و جایگاه اجتماعی، مدرک تحصیلی مرتبط، قدرت مدیریتی مجموعه شهرداری، سابقه کار در شهرداری و نهادهای مرتبط با آن و ۵ سال سابقه اجرایی داشتن را از جمله  شرایط انتخاب شهردار داورزن اعلام کرد و گفت:  تا روز یکشنبه، گزینه نهایی اعلام می‌شود.

انتهای پیام/

انتشار این خبر در خبرگزاری فارس

http://razavi.farsnews.com/news/13960527000262

 

https://telegram.me/davarzannews

https://telegram.me/davarzannews

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52