Archive for: دی ۱۳۹۵

آشپزخانه و کشتارگاه امامزاده علی اباد داورزن به بهره برداری رسید

عضو هیئت امنای بقعه متبرکه امامزاده سید علی اکبر داورزن از اتمام ساخت پروژه آشپزخانه و کشتارگاه ویژه زائران در این مکان خبر داد.

حسین داورزنی در گفتگو با خبرنگار افتخاری اداره کل اوقاف و امورخیریه خراسان رضوی اظهار داشت:ساخت این مکان در اوایل تیرماه آغاز و در ماه جاری به اتمام رسید.

داورزنی در ادامه افزود:مساحت این مکان ۹۵ متر مربع است که هزینه آن با مبلغ حدود ۲۵۰میلیون ریال از محل درآمدهای بقعه متبرکه و کمک خیران تامین شده است.

وی گفت: توانسته ایم با کمک واقفان و زائران این محل را نیز تجهیز کنیم و نیز دو دستگاه اجاق گاز بزرگ از سوی خیران داورزنی اهدا شده است.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد: با تلاش اعضای امنا و مسئولان بتوانیم خط انتقال گاز شهری را برای رفاه بیشتر زائران به انجام برسانیم که این امر نیازمند کمک دستگاه های ذیربط را می طلبد.

بقعه متبرکه امامزاده سید علی اکبر علی آباد در کیلومتر ۲۵ ارتفاعات شمالی داورزن واقع شده است و سالانه زائران زیادی از اقصا نقاط کشور و شهرستانهای مجاور را در خود جای می دهد.

 

https://telegram.me/davarzannews

https://telegram.me/davarzannews

 

بیش از ۵۴کیلوگرم مواد مخدر در محورداورزن شاهرود کشف شد

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان داورزن از کشف بیش از ۵۴ کیلوگرم مواد مخدر در محور مواصلاتی این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سید جمال معتمد الشریعتی در گفتگو با خراسان رضوی اظهار داشت:مواد مخدر کشف شده در داخل یک دستگاه تریلی جاسازی شده بود که پس از یک عملیات تعقیب و گریز در جاده داورزن- شاهرود، با متوقف کردن این خودرو توسط  ماموران مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی به دست آمد.

وی در ادامه افزود:  متهمان که سه مرد و یک زن بودند پس از دستگیری تحویل مقام قضایی شدند.

مسئولان با هوشیاری دستاوردهای نظام را برای مردم تشریح کنند

دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در صدد ایجاد ناامیدی بین مردم است و در این راستا توطئه های مختلفی را در دستور اجرا دارد.

به گزارش داورزن نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری ، جلسه ستاد بزرگداشت  دهه مبارک فجر با حضور مهندس فلاحی فرماندار محترم شهرستان داورزن وجمعی از مدیران ادارات با هدف برنامه ریزی و هماهنگی جهت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم دهه فجر در محل فرمانداری برگزار گردید.
مهندس فلاحی در نشست ستاد شهرستانی گرامیداشت دهه فجر افزود: دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در صدد ایجاد ناامیدی بین مردم است و در این راستا توطئه های مختلفی را در دستور اجرا دارد.
وی ادامه داد: دشمن از فرصتهای مختلف برای آسیب زدن به انقلاب اسلامی بهره می گیرد و این دهه فرصتی برای نشان دادن وحدت، همدلی بین مردم و مسئولان و امید و نشاط در جامعه است.
فرماندار داورزن گفت: مسئولان باید تلاش کنند و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی را برای نسلهای جوان و نوجوان انقلاب تشریح کنند.
وی افزود: دهه فجر متعلق به همه مردم است و جشنهای این دهه باید با مشارکت عموم مردم برگزار شود.
او با اشاره به پیروزی مقاومت اسلامی در کشورهای مختلف افزود: پیروزیهای مقاومت مدیون فراگیری تفکر انقلاب اسلامی در سطح کشورهای مسلمان منطقه است و به برکت تفکر انقلاب اسلامی چهره واقعی رژیم صیهونیستی نمایان شد و این رژیم در آستانه نابودی و فروپاشی قرار دارد.
فلاحی افزود: ۱۱ کمیته تخصصی ستاد دهه فجر از قبیل کمیته ورزش و جوانان، تزئینات، شهدا و ایثاگران با رویکرد فرهنگی در داورزن تشکیل شده است.

https://telegram.me/davarzannews

https://telegram.me/davarzannews

بازدید فرماندار و مدیر جهاد کشاورزی از کارگاه تولید قارچ در روستای صدخرو

به گزارش داورزن نیوز:فرماندار و مدیر جهاد کشاورزی ازکارگاه تولید قارچ در روستای صدخرو بازدید کردند. 

رضا فلاحی در این بازدید از زحمات تولیدکننده و کارگاه قارچ تقدیر و تشکر کرد.

وی ابراز امیدواری کرد:این گونه کارگاه ها با ایجاد اشتغال بتواند گام موثری در توسعه شهرستان برداشته شود.
گفتنی است:کارگاه پرورش قارچ  مورد نظر دارای ۴  سالن  با ظرفیت ۳۵ تن کمپوست می باشد که در حال حاضر دو سالن آن راه اندازی شده است و در طی این دوره دو ماهه حدود ۱۵ تن کمپوست و از این مقدار کمپوست حدود۵ تن قارچ تولید شده است .
اشتغال زایی این کارگاه ۱۱ نفر (به صورت مستقیم ۸ نفر و به صورت غیر مستقیم ۳ نفر) می باشد
لازم به ذکر است این کارگاه تولید قارچ در طول سال ۵ دوره فعال می باشد که با حمایت مسئولان و دست اندر کاران تولید زمینه رونق تولید و اشتغال بیشتر در منطقه نیز فراهم می شود

https://telegram.me/davarzannews

https://telegram.me/davarzannews

در راستای رفاه زائران، رستوران میقات الرضای داورزن افتتاح شد

همزمان با دهه فجر در راستای رفاع حال زائران، رستوران و سه باب مغازه تجاری آستان مقدس امامزاده سید علی اصغر(ع) روستای ریوند شهرستان داورزن افتتاح می شود.

احمد آرش نیا رییس هیات امنای میقات الرضای داورزن در گفتگو با خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، بیان داشت: تاکنون برای ساخت و تکمیل یک رستوران و ۱۰ باب مغازه تجاری در بقعه متبرکه امامزاده سید علی اصغر(ع) بیش سه میلیارد و دویست میلیون ریال هزینه شده است.

وی افزود: همزمان با دهه فجر و با هدف رفاه حال زائران بقعه متبرکه، رستوران و سه باب مغازه تجاری افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید
آرش نیا تصریح کرد: این رستوران با مساحت ۱۰۰ متر مربع و ۱۰ باب مغازه تجاری با زیربنای ۳۰۰ متر مربع از محل تسهیلات سازمان اوقاف، مشارکت خیران و نذورات مردمی به بقه متبرکه تامین شده است.
داورزن نیوز، زهرا چشمی
https://telegram.me/davarzannews

https://telegram.me/davarzannews


Fatal error: Call to undefined function getPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/archive.php on line 41