Archive for: آبان ۱۳۹۵

در ذات مسئولان آمریکا خباثت به ملت ایران نهفته است

امام جمعه داورزن در خطبه نماز جمعه که در محل مصلی موقت شهرستان برگزار شد یاد و خاطره پدر علم موشکی ایران را گرامی داشت وگفت: شهید حسن تهرانی مقدم از فرماندهانی بود که از ابتداء شکل گیری سپاه در بنیان گذاری مجموعه های ادوات توپخانه وموشکی سپاه وایجاد یک قدرت بازدارنده  برای نظام نقش کلیدی واساسی داشت.

حجت الاسلام محمود مداحی افزود:شهید تهرانی مقدم در زمینه هوافضا ورشد صنعت موشکی کشور ،گام های بلندی برداشت ولقب قهرمان قهرمانان صنعت دفاعی ایران را به خود اختصاص داد. و امروز راه او را صدها متخصص جوان با همان انگیزه ها بلکه بیشتر، ادامه می دهند.

وی ادامه داد:ساخت و آزمایش موشکی ایران موجب هراس دشمنان اسلام شده است و به دنبال مذاکره و برجام جدیدی هستند و قدرتهای استکباری و آمریکا از قدرت معنوی ونظامی ایران برای خود ونوچه نامشروع او اسرائیل می ترسند ومی خواهند صنایع موشکی متوقف شود ولی بدانند ما به صنعت موشکی خود ادامه می دهیم وهیچ ترسی در این راه نداریم وهیچ قدرتی قادر نیست ماراپای میزمذاکره برجام بعدی بیاورد.

حجت الاسلام مداحی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در ۱۳ ابان اظهار داشت:سخنان امام خامنه ای از روی بصیرت وبرخاسته  از قرآن وسنت وسیره وعقل واجماع علما است.اگر کسی یک جُو غیرت وشرافت وآزادگی اسلامی وحسینی داشته باشد حرف امام جامعه را می فهمد وعمل می کند  وبه دنبال تعامل وسازش با آمریکا ورفقایش نمی رود .

وی درادامه گفت: باید مسؤولان آموزش وپرورش ،دانشگاه وارشاد وغیره در کشور پاسخ بدهند ۳۸ سال از انقلاب اسلامی و۳۷ سال از تسخیر لانه جاسوسی می گذرد چرادرهرترم دانشگاهی و آموزش وپرورش در رشته های مختلف ،واحد های درسی درمورد خیانت های آمریکا به ملت ایران وبه اسلام، طبق اسناد لانه جاسوسی را نمی گذارند این قصور وکوتاهی نیست بلکه تقصیر ومرض قلبی است که برخی از وابستگان به آمریکا اجازه تدریس اسناد جاسوسی وتحلیل آن را نمی دهند.

خطیب جمعه داورزن ابراز داشت: در ذات ودرون مسؤولان آمریکا چه دموکرات چه جمهوری خواه ظلم وتجاوز وخیانت و خباثت  به ملت ها وملت مسلمان ایران نهفته است وحساب  مردم آمریکا از مسؤولان آن جدا است و آنهایی که خود رادانشمند می نامند همچون  زیباکلام ها که در ۱۳ آبان حاضرنشدند پاروی پرچم اسرائیل و آمریکا که نماد شیطان هستند بگذارند ولی حاضرند پاروی خون شهدا و عالمان شیعه بگذارند.کاری که صهیونیست های یهودی ومسیحی وکارتل ها وکمپانی های اقتصادی بیگانه راخوشحال کرد ودل دوستان انقلاب را به درد آورد.

وی گفت: برخی از ملی گراها ، سکولارها ، لیبرال ها همچون محمد رضا پهلوی برمزارکوروش حاضرشدندو چنان ازکوروش  تعریف کردند که نستجیر بلله از پیامبر اسلام هم بالاتر است.چراجلواین ولنگاری ها ودهن کجی ها به انقلاب اسلامی  وراه امام ورهبری گرفته نمی شود وباسکوت خود این عمل را تأیید می کنند.

وی خاطرنشان کرد:انقلاب اسلامی همیشه درحال غربالگری است وچهره های فاسد ومنحرف را یکی پس از دیگری افشا ورسوا می کند وبه دور می اندازد.

 

 

برگزاری جلسه همکاری بین موسسه و شبکه بهداشت و درمان منطقه

 

 اولین جلسه هم اندیشی و همکاری بین موسسه خیریه حضرت نرجس خاتون (س)مزینان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه حضرت نرجس خاتون(س)مزینان؛به شکرانه انتصاب مهندس نظرزاده به سرپرستی شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن اولین جلسه هم اندیشی و همکاری بین موسسه و شبکه بهداشت و درمان داورزن در دفتر مجتمع خدمات بهزیستی مزینان برگزار شد .

در این جلسه که مهدی تاج مسئول بهداشت مزینان ،خانم ده نبی مسئول گسترش شبکه بهداشت داورزن،مهدی آزاده رئیس شورای اسلامی مزینان ،حسین محمدی و حاج آقا خسروی شاد از خیرین مزینان حضور داشتند فاطمه گلستانی مدیر عامل موسسه ضمن خوش آمدگویی و تبریک به مناسبت انتصاب مهندس نظرزاده به سرپرستی شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن  روند فعالیت موسسه از ابتدا تاکنون و نحوه ساخت مجتمع چند منظوره خدمات بهزیستی و میزان پیشرفت پروژه را برای حضار بیان نمود.

در ادامه مهندس نظر زاده با مثبت قلمداد نمودن فعالیتهای موسسه تاکنون به خصوص افتتاح مجتمع خدمات بهزیستی را یکی از برکات منطقه دانست و عنوان نمود طرح مراقبتی سالمندان در شبکه بهداشت و خدمت رسانی به این قشر از جامعه در دستور کار بود که با ساخت این پروژه و همکاری با موسسه بسیاری از اهداف ذهنی ما محقق خواهد شد که امیدوارم با همکاری موسسه و هماهنگی بین بخشی این طرح به نحو مطلوب اجرا گرددو در همین راستا شبکه بهداشت و درمان شهرستان از هر گونه کمکی برای سرعت بخشیدن به افتتاح فاز یک مجتمع دریغ نخواهد کرد.

https://telegram.me/davarzannews

https://telegram.me/davarzannews

 

 

انهدام باند سرقت صندوق صدقات با ۱۷ فقره سرقت

باند حرفه ای سرقت صندوق صدقات و ۱۷ فقره سرقت کشف و ضبط  شد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان داورزن درگفتگو با خبرنگار خراسان رضوی  در پی تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی برحضور مشکوک سه مرد نقاب دار با یک دستگاه موتور سکلیت در حوالی یکی از رستوران های بین راهی محور داورزن _ شاهرود بلافاصله تیمی از پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدندگفت:ماموران این فرماندهی با حضور درمحل  راکب و دو ترک نشین موتور سیکلت را در حال باز کردن صندوق صدقات در اقدامی ضربتی دستگیر و به پلیس آگاهی  منتقل کردند.

سرهنگ حسین کاملی افزود : متهمان ۲۱ و ۲۵ و ۲۶ ساله در بازجویی های علمی پلیس به ۱۵ فقره سرقت صندوق های صدقات با همدستی دونفر دیگر اعتراف کردند.

وی تصریح کرد : اطلاعات بدست امده دوعضو دیگر در این باند دستگیر و مقادیری زیادی سکه و پول مچاله شده شش عدد صندوق صدقات از مخفیگاه آنان کشف کردند.

کاملی خاطر نشان کرد : اعضای این باند حرفه ای سرقت در ادامه بازجویی ها به سرقت دو میلیون و ۵۰۰ هزار ریال وجه ، یک دستگاه تلفن همراه هوشمند، یک گردنبند طلا به ارزش تقریبی چهل میلیون ریال از دو منزل در روستای صدخرو طی ماه  گذشته اعتراف کردند.

وی گفت: متهمان با معرفی و  تشکیل پرونده راهی به دادسرا و  با صدور حکم قضایی روانه زندان شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان داورزن در ادامه ازهمکاری خوب شهروندان در شناسایی و دستگیری اعضای این باند حرفه ای سرقت تقدیر کرد.

انتخاب نایب رئیس شورای بخش مرکزی شهرستان داورزن

فاطمه گلستانیفاطمه گلستانی (مزینانی)مدیر عامل موسسه حضرت  نرجس خاتون(س) و سرپرست مجتمع خدمات بهزیستی مزینان  به عنوان نایب رئیس شورای بخش مرکزی شهرستان داورزن انتخاب شد
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه حضرت نرجس خاتون (س)مزینان؛ پس ازدر گذشت مرحوم ابراهیم فتحی رئیس شورای اسلامی کاهک و عضو اصلی شورای بخش مرکزی داورزن  در چهارم مهرماه سال جاری؛ خانم فاطمه مزینانی گلستانی عضو شورای اسلامی مزینان  طبق ماده ۲۸ آئین نامه داخلی شوراها به عنوان عضو اصلی شورای بخش مرکزی انتخاب و در اولین جلسه بعد از این انتصاب با رأی اعضاء شورا به عنوان نایب رئیس بخش مرکزی شورای اسلامی شهرستان داورزن انتخاب شد.

توزیع ۳۰۳ تن بذر اصلاح شده غلات در بین کشاورزان شهرستان داورزن

توزیع ۳۰۳ تن بذر اصلاح شده غلات در بین کشاورزان شهرستان داورزن
سرپرست تولیدات گیاهی جهادکشاورزی داورزن در گفتگو با خبرنگار خراسان رضوی از توزیع ۳۰۳ تن بذر اصلاح شده غلات در بین کشاورزان شهرستان خبر داد.

سعید خسروجردی اظهار داشت: از این میزان بذر ۲۵۸ تن بذر گندم از ارقام پیشگام ، پیشتاز،چمران ۱ و چمران ۲ می باشد.
وی افزود: توزیع ۴۵ تن بذر اصلاح شده جو از ارقام ریحان و یوسف نیز به اتمام رسیده است که البته نسبت به سال زراعی گذشته با کاهش ۴۰ درصدی همراه بوده است که عمده دلایل کاهش سطح زیر کشت ؛ قیمت نامناسب این محصول زراعی، خرید نامناسب پس از برداشت و متاسفانه بازپرداخت بسیار نامنظم و طولانی وجوه خرید جو بوده است .
سرپرست تولیدات گیاهی جهادکشاورزی داورزن ادامه داد:توزیع بذور گواهی شده غلات در شهرستان با رشد ۳۰ درصدی توأم بوده است وتقاضای خرید بذر اصلاح شده از سوی کشاورزان تا ۵۰ تن دیگر نیز وجود دارد .


Fatal error: Call to undefined function getPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/archive.php on line 41