Archive for: دی ۱۳۹۴

اعضای هیئت بازرسی انتخابات داورزن منصوب شدند/عکس

روابط عمومی فرمانداری داورزن از انتصاب اعضای هیئت بازرسی انتخابات شهرستان داورزن خبر داد

براساس این گزارش اقایان حامد قربانی بخشدار مرکزی شهرستان بعنوان رئیس و ابراهیم رامشینی و حسین تاج آبادی بعنوان اعضای هیات بازرسی انتخابات شهرستان داورزن منصوب شدند.

تصویر جانباخته مزینانی حادثه منا در بزرگترین کارکاه صورتگری جهان+ عکس

بزرگترین کارگاه صورتگری جهان با هنرنمایی هنرمندان رشته های نقاشی، گرافیک و مجسمه سازی باطراحی ۴۶۴ چهره جانباختگان واقعه منا و ۱۱ جانباخته حادثه ی سقوط جرثقیل در پیاده راه ۱۷ شهریور تهران روز جمعه ۲۵دی ماه برگزار شد.

به گزارش شاهدان کویرمزینان؛ زینت السادات پورسیدی هنرمند و استاد نقاشی که تصویر سازی چهره ی جانباخته واقعه ی منا حاج علی اصغر شهرآبادی مزینانی را بر عهده داشت در گفت و گو با شاهدان کویر مزینان اظهار داشت: از دیشب که تصویر این عزیز را به من سپردند در خانه ی ما سوگواری برپا بود ، دخترم وقتی عکس شهرآبادی را دید مدت ها برایش گریه کرد و می گفت : چه قدر ایشان مظلوم هستند.

این هنرمند توانا که سعی می کرد بهترین تصویر از جانباخته ی منا را ارائه دهد افزود: تمام سعی و توانم را از صبح به کار بردم تا بتوانم بهترین تصویر را از مرحوم شهرآبادی خلق کنم.

بزرگترین نمایشگاه صورتگری جهان که از ساعت ۸ صبح روز جمعه در پیاده راه ۱۷ شهریور آغاز شد با سخنرانی سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مسضعفین قبل از اذان مغرب و عشا به کار خود پایان داد.

اعضای شورای آموزش و پرورش از هنرستان رادمنش بازدیدکردند

اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان داورزن در هفته شوراهای آموزش و پرورش از هنرستان دکتر رادمنش بازدید کردند.
در این بازدید که به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش انجام گرفت، فرماندار شهرستان ضمن تبریک هفته شوراهای آموزش و پرورش اظهار داشت: به لطف دولت تدبیر و امید و زحمات دکتر فانی شاهد هستیم در آموزش و پرورش تحولات مناسبی رخ داده است.
رضا فلاحی افزود: باید دانش آموزی را تحویل جامعه دهیم که برای اشتغال نیازی به دانشگاه نداشته باشد و در صورت تمایل و علاقه خودش به سمت دانشگاه برود و این محقق نمی شود جز با تلاش و زحمات مربیانی که در دستگاه بزرگ آموزش و پرورش با دلسوزی فعالیت می کنند.
ویخاطر نشان کرد: با توجه به پتانسیل کشاورزی منطقه و موقعیت جغرافیایی شهرستان ، توسعه این هنرستان ها می تواند نقش بسیار مناسبی در زمینه توانمند سازی بانوان و ایجاد زمینه های اشتغال پایدار در منطقه گردد.

گفتنی است:تصویب قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش در ۲۶ دی ماه ۱۳۷۲ در مجلس شورای اسلامی، نوید بخش تحقق این رسالت عظیم و سرآغاز تحول اساسی در نظام تعلیم و تربیت کشور در چارچوب تعالیم اسلامی است.
شوراهای آموزش و پرورش تجلی مشارکت هدفمند مسؤلان و مردم بویژه خانواده‌ها در تحقق اهداف تعلیم و تربیت و بکارگیری خرد جمعی در تحقق اهداف متعالی تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم است تا با بهره گیری از کلیه‌ منابع و امکانات در جهت ایجاد، توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی زمینه‌های دستیابی به مراتبی از حیات طیبه میسور گردد.
ضمن بزرگداشـت هفته تشکیل شوراهای آموزش و پرورش امید است با اتکال به خداوند سبـحان و بهـره گیری از هم اندیشی فرهیختگان و صاحب نظران کشور و با حضور مستمر موثر و همت مضاعف ائمه‌ی محترم جمعه، فرمانداران و اراده‌ جمعی اعضای شورا در سطح استان‌ها و مناطق و اتخاذ سیاست‌ها و راهبردهای اصولی و اجرای برنامه‌های اثرگذار دولت تدبیر و امید در این بخش مهم، شاهد همراهی و مشارکت بیشتر مردم و مسوولان در تحقق تحول بنیادین در نظام آموزش و پرورش کشور باشیم.

اهدای ۹ خشت طلا و کمک نقدی خانواده معزز شهدای مزینان به بازسازی عتبات عالیات

خانواده معزز شهدای مزینان در سالروز عملیات کربلای ۵ به یاد فرزندان شهیدشان ۹ خشت طلا و مبلغ یک میلیون تومان برای ساخت حرم امام موسی کاظم (ع) و صحن مطهر حضرت زهرا(س) اهداکردند.حرم-کاظمین

به گزارش شاهدان کویرمزینان؛ بازهم خانواده معظم شهدای مزینان در یک حرکت خیرخواهانه ایمان و اعتقاد و ولایتمداری خود را به نمایش گذاشتند و ۹ خشت طلا برای تکمیل ساخت ایوان های باب المراد و باب القبله حرم مطهر امام موسی کاظم و امام جوادعلیهماالسلام اهدا کردند.

کمک نقدی یک میلیون تومانی به ساخت صحن مطهر حضرت زهرا(س) در حرم باصفای امام علی (ع)اقدامی دیگر از خانواده معزز شهداست که تمامی این هدایا به ستاد بازسازی عتبات عالیات در خراسان رضوی تحویل داده شد.

نصب و استاندارد سازی ۵۳۰ کنتور آب شرب در روستاهای شهرستان داورزن

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی داورزن گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۵۳۰ کنتور آب در روستاهای این شهرستان مورد تعویض، استاندارسازی و نصب قرار گرفته است.محمدرضا حقانی نسب ابفار

   به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، محمدرضا حقانی نسب با بیان این مطلب افزود: امور آبفار داورزن در ابتدای سال به منظور رفع بحران، شناسایی و راهکارهای برون رفت از آن را در دستور کار قرار داده بود و علیرغم مشکلات و کمبود آب در اکثر مناطق این شهرستان، مشخص شد در پیک مصرف سه منطقه سویز، کاهک و زائر سرای حضرت رضا (ع) – روستای کمیز –مجتمع آبرسانی ۵ روستایی مهر با بحران شدید و کمبود آب خواهند شد.

وی اظهار داشت: اجرای شش کیلومتر خط انتقال به سمت سویز – کاهک و همچنین حفر یک حلقه چاه، اجرای خط انتقال، شبکه برق و گالری در روستای کمیز قبل از پیک مصرف موجب حل مشکل به صورت اساسی در مناطق مذکور گردید.

حقانی نسب افزود: در مجتمع آبرسانی مهر نیز با اجرا و ساخت حوضچه های قطع و وصل و کنترل فشار و همچنین اقدامات مدیریت مصرف، پیک مصرف بدون مشکل و تنش سپری شد، ضمن اینکه با اتصال مجتمع های آبرسانی نامن، باشتین و فیض آباد به مجتمع بزرگ سربداران، کمبود آب شرب ۱۴ روستای آن منطقه نیز مرتفع گردید.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان داورزن گفت: از دیگر اقدامات انجام شده در این امور از ابتدای سال جاری، مطالعات مجتمع آبرسانی زرد کوهی، پیگیری حفر سه حلقه چاه کمکی و رزرو و ساخت یک باب مخزن ۵۰۰ متر مکعبی بوده است.

به گفته وی، نصب و هوشمند نمودن تابلوهای برق سه حلقه چاه، نصب یک دستگاه سیستم الکتروکلریناتور نمک طعام و یک دستگاه کلرزن گازی، تعویض ۳ هزار متر شبکه توزیع فرسوده و راهبری و نگهداری تأسیسات آب شرب روستایی در سطح شهرستان از دیگر اقدامات انجام شده در این راستای تأمین آب شرب مردم روستاهای داورزن می باشد.

حقانی نسب با اشاره به تعویض و استاندارد سازی تعداد ۳۴۰ کنتور و واگذاری تعداد ۱۹۰ انشعاب جدید آب شرب در روستاهای داورزن افزود: هم اکنون این امور، نزدیک به ۱۸ هزار نفر جمعیت را در قالب ۱۱ هزار مشترک در ۳۲ روستا تحت پوشش خدمات خود دارد.


Fatal error: Call to undefined function getPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/archive.php on line 41