Archive for: شهریور ۱۳۹۴

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان داورزن منصوب شد

به گزارش داورزن نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری داورزن؛سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان داورزن با حضور معاون اداری انتصابمالی اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی  در محل فرمانداری معرفی شد.
فرماندار داورزن در این جلسه ابراز داشت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از مهم‌ترین ادارات در نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در این زمان که کشور با هجمه رسانه‌ای و فرهنگی کشورهای غربی مواجه است ، نقش این اداره بسیار حائز اهمیت است.
رضا فلاحی ادامه داد: باید همه دست‌به‌دست هم دهند تا بتوانیم در جهت توسعه فرهنگ و هنر شهرستان گام‌های مؤثری که در شأن شهرستان باشد برداریم.
در پایان این دیدار محسن توکل  به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان داورزن معرفی و منصوب شد.

 

 

هفته دفاع مقدس، طلیعه جاودانه غرور ملی و هنگامه اتحاد و همبستگی ملی مردم مبارک باد.

هفته دفاع مقدس، طلیعه جاودانه غرور ملی و هنگامه اتحاد و همبستگی ملی مردم  مبارک باد.

گرامی باد یاد و خاطر امام (ره) و شهدای هشت سال جنگ تحمیلی.

شهدا داورزن

 

طرح مبارزه با افزودنی های غیر مجاز نان در داورزن اجرا شد/عکس

بخشدار مرکزی داورزن از اجرای طرح مبارزه با افزودنی های غیر مجاز در سطح شهر داورزن و نانوایی های بخش مرکزی خبر داد.

حامد قربانی در بازدید مشترک از واحد های نانوایی شهر داورزن با حضور کارشناسان  بهداشت محیط شبکه بهداشت و مسئول اصناف داورزن   بر برخورد قاطع و بدون اغماض با نانوایان متخلفی که از افزودنی غیر مجاز مانند جوش شیرین در پخت نان استفاده نمایند تاکید کرد.

وی در ادامه افزود:در این بازدید مشترک ضمن نمونه برداری از نان تولیدی این واحد ها به تخلفات کمی و کیفی نانوایان رسیدگی و اخطاریه های قانونی برای متخلفان صادر شد.

قربانی ضمن تشکر از زحمات  صنف شریف نانوا بر لزوم رعایت اخلاق اسلامی و مشتری مداری آنان تاکید کرد و عنوان داشت: برخورد با معدود نانوایان متخلف زمینه بهبود خدمات و رقابت در کیفیت نان را افزایش داده و رضایت مشتریان را بدنبال خواهد داشت.

این مسئول در ادامه  افزود :در حال حاضر دولت درهر کیسه آرد ۴۰کیلویی  یارانه ای حدود  ۲۵۰هزار ریال پرداخت می کند که پرداخت این حجم یارانه از سوی دولت در راستای دسترسی آسان شهروندان به یک نان ماکول و بهداشتی و باکیفیت و کاهش ضایعات می باشد که درحال حاضر برنامه ریزی و هماهنگی بیشتر برای نظارت براین امر از سوی دستگاه های متولی نظیر سازمان صنعت معدن و تجارت ،غله و خدمات بازرگانی ، اتحادیه نانوایان واتاق اصناف احساس می شود.

وی خاطرنشان کرد: براساس تاکیدات فرماندار محترم شهرستان و در راستای حمایت از حقوق شهروندی ،این بخشداری ضمن نظارت بر چرخه توزیع آرد تا تحویل نان به مشتری، در راستای وظایف ذاتی خود رسیدگی سریع به شکایات و گزارشات مردمی را در دستور کار خود قرار داده است.

وی از شهروندان خواست درصورت مشاهده هرگونه تخلف مانند کیفیت نامطلوب نان،برخورد نامناسب،آرد فروشی و .. موارد را بصورت محرمانه جهت رسیدگی به تخلف  به بخشداری مرکزی اعلام نمایند.

خاموشی چراغ چشمک زن ورودی روستای مهر برای مسافران خطرات جانی به وجود می آورد

چراغ چشمک زن ورودی روستای مهر داورزن مدت هاست خاموش شده و برای مسافران خطرات جانی به وجود می آورد

چراغ چشمک زن ورودی روستای مهر داورزن (جاده جنوبی ) از حدود یک سال قبل خاموش است و در این رابطه چندین بار با مسئولان راه و شهر سازی تذکر داده ایم که تا حالا هیچ اقدامی نشده است .

 

ضمنا تا کنون در این محل چندین حوادث ناگوار اتفاق افتاده و چند نفر جان خود را از دست داده اند ، ،خواهشمند است این موضوع را پیگیری کنید / ممنون

 

نویسنده: یک روستایی

 

آلبوم امان زهجر استاد سیدمصطفی جلالی پور کاندیدای بهترین اثر موسیقی سنتی سال شد

آلبوم امان زهجر استاد سیدمصطفی جلالی پور کاندیدای بهترین اثر موسیقی سنتی سال شد

آلبوم امان زهجر استاد سید مصطفی جلالی پور خواننده موسیقی سنتی در سایت موسیقی ما یکی از رسانه های معتبر این عرصه ی هنری کاندیدای بهترین اثر موسیقی در سال جاری شد.

به گزارش شاهدان کویرمزینان؛ بعد از همت همشهریان خوب مزینانی در خاطره آفرینی ارسال پیامک به برنامه تلویزیونی شبکه شما و انتخاب استاد سیدمصطفی جلالی به عنوان خواننده برگزیده ، این بار نیز می طلبد تا شهروندان مزینانی و همشهریان خراسانی و تمامی موسیقی دوستان با مراجعه به سایت موسیقی ما و انتخاب نظرسنجی در بخش موسیقی سنتی به این خواننده و استاد جوان مزینانی رأی بدهند.

شایان ذکر است  این نظر سنجی با شرکت اساتید صاحب نام موسیقی همچون علی رضا افتخاری برگزار می شود اما مطمئنیم با رآی شما یاران همراه ، بازهم می توان خاطره ای دیگر از حضور و همت رقم زد همچنان که در آن شب تاریخی از اساتیدی همانند یگانه و چاووشی پیش افتادیم.

برای شرکت در این نظر سنجی کافی است به سایت موسیقی ما وارد شوید و با عضویت در این سایت گزینه ی امان زهجر سید مصطفی جلالی پور را انتخاب نمایید. نشانی اینترنتی http://www.musicema.com/poll/93

فقط یادتان باشد تا آخر شهریور ماه فرصت داریم…


Fatal error: Call to undefined function getPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/archive.php on line 41