Category: گزارش تصویری

گزارش تصویری از مراسم روز تکریم خبرنگار در داورزن

گزارش داورزن نیوز از مراسم روز تکریم خبرنگار در داورزن

به گزارش  داورزن نیوز، مراسم تکریم و تقدیر از خبرنگاران داورزن و فعالان فضای مجازی با حضور مسئولان برگزارشد

به مناسبت گرامی‌داشت روز خبرنگار امام جمعه ،فرمانده ناحیه مقاومت سپاه،فرماندار،فرمانده حوزه امام رضا(ع)،شورای اسلامی و شهرداری،کمیته امدادامام خمینی(ره)،اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی،فرماندهی نیروی انتظامی و نمایندگی بیمه پاسارگاد داورزن از خبرنگاران حسین داورزنی،هادی قریشیان و فعالان فضای مجازی،سید حسین دهنوی و اسماعیل داورزنی با اهدای هدایا و لوح یادبود تقدیر کردند.

همچنین مخاطبان و همشهریان طی پیام هایی این روز را به خبرنگاران تبریک گفتند.

گزارش تصویری از نمایشگاه توانمندی زنان در داورزن

ولین و بزرگترین نمایشگاه توانمندی‌های زنان شهرستان‌داورزن

 

گزارش تصویری از راهپیمایی روز قدس داورزن

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز قدس با حضور آحاد مردم شهرستان داورزن در مرکز این شهرستان برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از داورزن،روزه داران شرکت کننده در این همایش سیاسی مسیر گلزار شهدای شهر داورزن تا جایگاه نماز جمعه این شهرستان را با دادن شعارهایی راهپیمایی کردند.
در این راهپیمایی تظاهر کنندگان با شعارهای همیشگی مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و شعار الله و اکبر خامنه ای رهبر،آتش به جان مردم،از شرر امریکاست،جنایت اسرائیل جنایت امریکاست،این همه قتل وغارت حمایت امریکاست، حضور قدرتمند خود را در خیابانها در حمایت از مردم فلسطین را به رخ جهانیان کشیدند.
در طول این راهپیمایی ، راهپیمایان با آتش زدن پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی اوج نفرت و انزجار خود را ازاقدامات وحشیانه آنان در کشورهای مسلمان را به نمایش گذاشتند.

گزارش تصویری از روز طبیعت در داورزن

گزارش تصویری از روز طبیعت در داورزن

۱۳بدر در داورزن

گزارش تصویری از کشتی با چوخه چشام داورزن

برگزاری مسابقات کشتی با چوخه در داورزن همچون سنوات گذشته مسابقات کشتی با چوخه شنبه ۱۲ فروردین در گود کشتی شهدای روستای چشام داورزن برگزار شد.

 

گزارش مکتوب این خبر در لینک زیر:

داورزن نیوز:مبارزه ۸۰ چوخه کار خراسانی در داورزن


Fatal error: Call to undefined function getPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/archive.php on line 41