Category: گزارش تصویری

گزارش تصویری از راهپیمایی روز قدس داورزن

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز قدس با حضور آحاد مردم شهرستان داورزن در مرکز این شهرستان برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از داورزن،روزه داران شرکت کننده در این همایش سیاسی مسیر گلزار شهدای شهر داورزن تا جایگاه نماز جمعه این شهرستان را با دادن شعارهایی راهپیمایی کردند.
در این راهپیمایی تظاهر کنندگان با شعارهای همیشگی مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و شعار الله و اکبر خامنه ای رهبر،آتش به جان مردم،از شرر امریکاست،جنایت اسرائیل جنایت امریکاست،این همه قتل وغارت حمایت امریکاست، حضور قدرتمند خود را در خیابانها در حمایت از مردم فلسطین را به رخ جهانیان کشیدند.
در طول این راهپیمایی ، راهپیمایان با آتش زدن پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی اوج نفرت و انزجار خود را ازاقدامات وحشیانه آنان در کشورهای مسلمان را به نمایش گذاشتند.

گزارش تصویری از روز طبیعت در داورزن

گزارش تصویری از روز طبیعت در داورزن

۱۳بدر در داورزن

گزارش تصویری از کشتی با چوخه چشام داورزن

برگزاری مسابقات کشتی با چوخه در داورزن همچون سنوات گذشته مسابقات کشتی با چوخه شنبه ۱۲ فروردین در گود کشتی شهدای روستای چشام داورزن برگزار شد.

 

گزارش مکتوب این خبر در لینک زیر:

داورزن نیوز:مبارزه ۸۰ چوخه کار خراسانی در داورزن

گزارش تصویری از ۲۲بهمن داورزن

همزمان با سراسرکشور

راهپیمایی باشکوه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در داورزن برگزار شد

مردم همیشه در صحنه داورزن همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی با شکوه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی حضور یافتند

مراسم تماشایی یوم الله ۲۲بهمن با حضور مردم انقلابی برگزار شد و شرکت کنندگان در راهپیمایی  با شعار های الله اکبر مرگ بر امریکا مرگ بر استکبار و… مشت محکمی بر دهان دشمنان و یاوه گویان داخلی و خارجی زدند.
این مراسم صبح امروز ساعت ده صبح از محل گلزار شهدا آغاز و در مصلی نماز جمعه با سخنرانی وایراد قطع نامه و بیانیه این روز باشکوه به پایان رسید.

شب یلدا در داورزن به روایت تصویر

شب یلدا در داورزن به روایت تصویر

 

 

آشنایی با تاریخچه شب یلدا


Fatal error: Call to undefined function getPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/archive.php on line 41