Category: اخبار روستا

سه کشته و۵ مصدوم در برخورد سواری با زائران عراقی در داورزن

فرمانده انتظامی داورزن
سه کشته و۵ مصدوم در برخورد سواری با زائران عراقی در داورزن
فرمانده انتظامی داورزن از برخورد خودرو سواری ام وی ام با کاروان زائران عراقی در داورزن خبر داد
به گزارش داورزن نیوز،سرهنگ جمشید بدری اظهارداشت:عصر امروز برخورد سواری خودرو با کاروان زائران عراقی در کیلومتر ۵ شهرداورزن محور شاهرود داورزن ۳کشته و ۵ مصدوم برجای گذاشت.
وی افزود:تعداد سه نفر از زائران در این حادثه جان خود را از دست دادند و از ۵نفر مصدوم دو نفر زائر پیاده عراقی و ۳ نفر سرنشینان خودرو بودند که به بیمارستان منتقل شدند.
بدری ادامه داد:براساس نظر کارشناسان پلیس علت حادثه عدم توجه به جلو ناشی از سرعت غیرمجاز توسط راننده خودرو بوده است.
یادآوری می شود کاروان ۹۳نفری زائران عراقی از شهر ناصریه عراق بودند که به سمت مشهد مقدس در حال حرکت هستند.

کشف ۵ راس اسب مسابقات ورزشی قاچاق درداورزن

فرمانده انتظامی شهرستان داورزن از کشف ۵ راس اسب مسابقات ورزشی قبل از رسیدن به مقصد خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «جمشید بدری » در تشریح این خبر، گفت: روز گذشته ماموران پاسگاه  انتظامی صدخرو ، هنگام کنترل خودروهای عبوری درمحور داورزن – شاهرود به یک دستگاه کامیون حامل دام زنده مشکوک و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پس از بازرسی مدارک بار خودرو،  پنج رآس اسب مسابقه  قاچاق و فاقد هر گونه مجوز بهداشتی و حمل را کشف کردند.
سرهنگ بدری با اشاره به این که دراین رابطه یک متهم دستگیر و خودرو توقیف شد تصریح کرد :کارشناسان ارزش بار قاچاق کشف شده را بالغ بر ۷۵۰ میلیون ریال برآورد کردند .
فرمانده انتظامی شهرستان داورزن به تشدید فعالیت های پلیس در امر مبارزه با قاچاق کالا اشاره کرد و گفت:با برنامه ریزی دقیق و بستن گلوگاه ها از ورود کالای قاچاق به شهرستان جلوگیری شده و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

واژگونی لیفان، ۶ مصدوم بر جای گذاشت

 فرمانده انتظامی شهرستان داورزن از واژگونی یک دستگاه سواری لیفان با ۶ مصدوم خبر داد.

سرهنگ “سید جمال معتمد الشریعتی” در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: روز گذشته خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی لیفان در حدفاصل “داورزن – میامی” بعد از مسجد اهل بیت(ع) به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله عوامل گشت کلانتری مرکز به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان داورزن اظهار داشت: در بررسی‌های به عمل آمده، مشخص شد یک دستگاه خودرو لیفان با ۶ سرنشین به علت نامعلومی از جاده منحرف و واژگون شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در این حادثه سرنشینان خودرو که همه اعضای خانواده‌ هستند به شدت مجروح و توسط عوامل امدادی به بیمارستان امداد شهر سبزوار منتقل شدند.

وی عنوان کرد: کارشناس پلیس‌راه شهرستان سبزوار، علت حادثه را عدم توجه به جلو و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خواب آلودگی اعلام کرده است.

سرهنگ معتمدالشریعتی از تمامی رانندگان خواست با توجه به شروع مسافرت‌های تابستانی با سرعت مطمئنه و با احتیاط بیشتری رانندگی کنند و به ازای هر دو ساعت رانندگی ۱۵ دقیقه استراحت کرده تا شاهد چنین حوادثی نباشیم.#

زندان پایان راه سارقان حرفه ای

فرمانده انتظامی شهرستان داورزن از دستگیری ۲ سارق حرفه ای با پنج فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ “سید جمال معتمد الشریعتی ” در گفتگو با خبرنگار داورزن گفت: در پی گزارش سرقت از یک کارگاه شن شویی در حاشیه شهر داورزن موضوع بطور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با بررسی دقیق محل سرقت و آثار بجامانده به نگهبان قبلی این شن شویی مظنون و پس از جمع آوری ادله کافی او را با هماهنگی قضائی دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: سارق که فردی ۳۸ ساله می باشد در ابتدا منکر هر گونه جرمی بود اما با توجه به سرنخ های بدست آمده و ادله جرم به سرقت از کارگاه شن شویی و چهار فقره سرقت منزل دیگر با همدستی دوست ۳۵ ساله اش اعتراف کرد.

سید جمال معتمد الشریعتی با اشاره به دستگیری همدست متهم عنوان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقادیری آهن الات ،موتور کولر، سه کیسه تخمه ، دو عدد کپسول گاز ، دو عدد چرخ تریلی – قطعات متعلق به دستگاه سن شویی و….. کشف کردند.

تصادف زنجیره ای در داورزن بر اثرطوفان شدید

فرمانده انتظامی داورزن از حادثه برخورد ۶ دستگاه خودرو در داورزن خبر داد.

سرهنگ سیدجمال معتمدالشریعتی در گفتگو با خبرنگار داورزن نیوز اظهار داشت:عصر امروز در اثر طوفان شدید و نبود دید کافی ۶ دستگاه خودرو در داورزن و در محور داورزن شاهرود به طور زنجیره ای باهم برخورد کردند.

وی افزود:در این حادثه یک نفر مصدوم شد.

معتمدالشریعتی ادامه داد:خودروهای سانحه،یک دستگاه سواری ریو،تیبا،دودستگاه کامیون بنز،تانکر سوخت و کامیونت بودند که دراین سانحه آسیب دیدند.


Fatal error: Call to undefined function getPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/archive.php on line 41