Category: اخبار روستا

ضبط بیش از ۴ تن تخم‌مرغ با مجوز تقلبی در داورزن

رئیس شبکه دامپزشکی داورزن اظهارداشت:شب گذشته یک دستگاه خودرو حامل ۴ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم تخم‎مرغ به ارزش تقریبی ۴۰ میلیون‌ تومان در محل ایست و بازرسی‌داورزن کشف و ضبط‌ شد.

علی‌رضا داورزنی افزود: خودرو حامل محموله مذکور از چناران به مقصد تهران در حال حرکت‌ بود که توسط ماموران  ایست و بازرسی داورزن متوقف و در بررسی اولیه، ماموران به مجوز نامبرده مشکوک و خودرو حامل تخم‌مرغ برای تحقیقات تکمیلی و بررسی بیشتر، تحویل شبکه دامپزشکی‌ شد.

وی ادامه‌ داد: پس از تحقیقات و بررسی به عمل‌ آمده، مشخص‌ شد مجوزهای ارائه‌ شده به ماموران ایست و بازرسی تقلبی بوده که پس از پیگیری و کسب اطلاعات تکمیلی، افراد مختلفی در صدور مجوزهای تقلبی نقش داشته‌اند و پرونده به مراجع قضایی ارجاع و افراد مذکور تحت پیگرد قضایی قرار گرفتند.

واژگونی تیبا ۴ مصدوم برجای گذاشت

در محور داورزن به سبزوار؛

 

واژگونی تیبا ۴ مصدوم برجای گذاشت

 

گروه استان ها – خراسان رضوی – در پی واژگونی خودروی تیبا در محور داورزن به سبزوار، ۴ سرنشین این خودرو مصدوم شدند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حسن کاملی” گفت: روزگذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو تیبا در محور “داورزن – سبزوار” بعد از شرکت تیراژ بلافاصله ماموران گشت انتظامی کلانتری مرکز به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: به علت واژگونی خودروی تیبا از جاده، ۳ سرنشین خودرو و راننده که همه از اعضای یک خانواده بودند به شدت مصدوم و توسط تیم فوریت های پزشکی به بیمارستان امدادی سبزوار منتقل شدند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان داورزن بیان کرد: کارشناس پلیس راه سبزوار علت حادثه را بی‌توجهی به جلو و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه به علت خواب آلودگی اعلام کرده است.

سرهنگ کاملی در پایان تاکید کرد: از رانندگان وسایل نقلیه انتظار داریم با سرعت مطمئنه رانندگی کرده و از شتاب در رانندگی پرهیز کنند تا از وقوع چنین حوادثی پیشگیری شود.*

 

سه کشته و۵ مصدوم در برخورد سواری با زائران عراقی در داورزن

فرمانده انتظامی داورزن
سه کشته و۵ مصدوم در برخورد سواری با زائران عراقی در داورزن
فرمانده انتظامی داورزن از برخورد خودرو سواری ام وی ام با کاروان زائران عراقی در داورزن خبر داد
به گزارش داورزن نیوز،سرهنگ جمشید بدری اظهارداشت:عصر امروز برخورد سواری خودرو با کاروان زائران عراقی در کیلومتر ۵ شهرداورزن محور شاهرود داورزن ۳کشته و ۵ مصدوم برجای گذاشت.
وی افزود:تعداد سه نفر از زائران در این حادثه جان خود را از دست دادند و از ۵نفر مصدوم دو نفر زائر پیاده عراقی و ۳ نفر سرنشینان خودرو بودند که به بیمارستان منتقل شدند.
بدری ادامه داد:براساس نظر کارشناسان پلیس علت حادثه عدم توجه به جلو ناشی از سرعت غیرمجاز توسط راننده خودرو بوده است.
یادآوری می شود کاروان ۹۳نفری زائران عراقی از شهر ناصریه عراق بودند که به سمت مشهد مقدس در حال حرکت هستند.

کشف ۵ راس اسب مسابقات ورزشی قاچاق درداورزن

فرمانده انتظامی شهرستان داورزن از کشف ۵ راس اسب مسابقات ورزشی قبل از رسیدن به مقصد خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «جمشید بدری » در تشریح این خبر، گفت: روز گذشته ماموران پاسگاه  انتظامی صدخرو ، هنگام کنترل خودروهای عبوری درمحور داورزن – شاهرود به یک دستگاه کامیون حامل دام زنده مشکوک و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پس از بازرسی مدارک بار خودرو،  پنج رآس اسب مسابقه  قاچاق و فاقد هر گونه مجوز بهداشتی و حمل را کشف کردند.
سرهنگ بدری با اشاره به این که دراین رابطه یک متهم دستگیر و خودرو توقیف شد تصریح کرد :کارشناسان ارزش بار قاچاق کشف شده را بالغ بر ۷۵۰ میلیون ریال برآورد کردند .
فرمانده انتظامی شهرستان داورزن به تشدید فعالیت های پلیس در امر مبارزه با قاچاق کالا اشاره کرد و گفت:با برنامه ریزی دقیق و بستن گلوگاه ها از ورود کالای قاچاق به شهرستان جلوگیری شده و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

واژگونی لیفان، ۶ مصدوم بر جای گذاشت

 فرمانده انتظامی شهرستان داورزن از واژگونی یک دستگاه سواری لیفان با ۶ مصدوم خبر داد.

سرهنگ “سید جمال معتمد الشریعتی” در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: روز گذشته خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی لیفان در حدفاصل “داورزن – میامی” بعد از مسجد اهل بیت(ع) به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله عوامل گشت کلانتری مرکز به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان داورزن اظهار داشت: در بررسی‌های به عمل آمده، مشخص شد یک دستگاه خودرو لیفان با ۶ سرنشین به علت نامعلومی از جاده منحرف و واژگون شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در این حادثه سرنشینان خودرو که همه اعضای خانواده‌ هستند به شدت مجروح و توسط عوامل امدادی به بیمارستان امداد شهر سبزوار منتقل شدند.

وی عنوان کرد: کارشناس پلیس‌راه شهرستان سبزوار، علت حادثه را عدم توجه به جلو و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خواب آلودگی اعلام کرده است.

سرهنگ معتمدالشریعتی از تمامی رانندگان خواست با توجه به شروع مسافرت‌های تابستانی با سرعت مطمئنه و با احتیاط بیشتری رانندگی کنند و به ازای هر دو ساعت رانندگی ۱۵ دقیقه استراحت کرده تا شاهد چنین حوادثی نباشیم.#


Fatal error: Call to undefined function getPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/archive.php on line 41