Category: اخبار روستا و حوادث

واژگونی پراید یک کشته و ۳ مصدوم برجا گذاشت

 

فرمانده انتظامی شهرستان داورزن از واژگونی یک دستگاه پراید با یک کشته سه مصدوم خبر داد.

 

سرهنگ ” سید جمال معتمد الشریعتی ” در گفت و گو با خبرنگار داورزن نیوزاظهار داشت: ساعت ۱۱:۴۳روز گذشته خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه پراید در یکی از محورهای فرعی روستای “نامن” به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش و بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی و امدادی به محل حادثه اعزام شد.

وی خاطر نشان کرد: در بررسی  ماموران پاسگاه انتظامی “باشتین ” مشخص شد، یک دستگاه خودرو پراید با چهار سرنشین از جاده منحرف و واژگون شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان داورزن با بیان اینکه در این حادثه راننده ۶۵ ساله خودرو در دم فوت کرد و سه سرنشین دیگر خودرو نیز مصدوم شدند، افزود: توسط عوامل امدادی مصدومان حادثه به بیمارستان  شهر سبزوار منتقل شدند.

سرهنگ معتمدالشریعتی خاطر نشان کرد: کارشناس پلیس راه علت این حادثه را خستگی و خواب آلودگی راننده خودرو پراید اعلام کرده است.

وی با ابراز تاسف از این سانحه مرگبار از رانندگان خواست با استراحت و توقف به موقع و همچنین رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی آرامش و آسایش را برای خود و دیگران به ارمغان آورند.//

 

برخورد کامیون جان راننده تریلی را گرفت

مسئول روابط عمومی مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: برخورد یک دستگاه کامیون بنز با راننده تریلی در جاده داورزن- شاهرود منجر به مرگ وی شد. سعید فکور رافزود: این حادثه صبح امروز مقابل زائرسرای کاهک در مسیر جاده داورزن  به شاهرود رخ داد که بلافاصله عوامل اورژانس و امداد در صحنه وقوع حادثه حاضر شدند.

▪️در این حادثه، کامیون بنز با راننده تریلی که در حال پیاده شدن از خودرو بود برخورد کرد و راننده تریلی بر اثر شدت جراحت در صحنه جان باخت.

واژگونی سواری در داورزن ۴ کشته و مصدوم برجای گذاشت

جانشین فرمانده انتظامی داورزن از واژگونی یک دستگاه خودروی سواری با ۴ کشته و مصدوم خبر داد.

 

به گزارش داورزن نیوز،حسن کاملی صبح امروز در در جمع خبرنگاران اظهارداشت: خودرو سواری پژو ۴۰۵ صبح امروز در کیلومتر ۳۵ داورزن سبزوار واژگون شد.

وی گفت: در این حادثه، ۲ سرنشین آن فوت و ۲ نفر دچار مصدومیت شدند.

جانشین فرمانده انتظامی داورزن به علت حادثه پرداخت و ادامه داد: علت واژگونی عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی راننده ذکر شده است.

کاملی وضعیت ترافیک در داورزن و محور ورودی خراسان رضوی را روان و عادی اعلام کرد.

انتهای پیام/

 

واژگونی سواری در داورزن ۵مصدوم برجای گذاشت

جانشین فرمانده انتظامی داورزن از واژگونی یک دستگاه خودرو سواری با ۵ مصدوم خبر داد.

حسن کاملی در گفت‌وگو با خبرنگارداورزن اظهار داشت:خودرو سواری ال۹۰ صبح امروز در محور داورزن سبزوار واژگون شد.

وی گفت: در این حادثه ۵ سرنشین آن دچار مصدومیت و با اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

کاملی، به علت حادثه پرداخت و گفت: علت واژگونی عدم توجه به جلو ناشی از خستگی وخواب آلودگی راننده ذکر شده است.

وی وضعیت ترافیک در داورزن و محور ورودی استان را روان و عادی اعلام کرد.

انتهای پیام

واژگونی خودرو سواری در داورزن ۲کشته برجای گذاشت

فرمانده انتظامی داورزن از واژگونی خودرو پژو پارس با دو کشته در محور شاهرود به داورزن خبر داد

سیدجمال معتمدالشریعتی در گفتگو با خبرنگار داورزن نیوز اظهار داشت:ظهر امروز خودرو سواری پارس در۵کیلومتر  محور شاهرود به داورزن بعد از روستای کاهک دچار حادثه شد و ۵سرنشین آن دچار آسیب شدید شدند.

وی گفت:در این حادثه دو زن ۵۷ و ۲۵ ساله جان خود را از دست دادند و سه سرنشین دیگر مصدوم  و با اورژانس هوایی به بیمارستان امدادی سبزوار منتقل شدند.

معتمدالشریعتی به علت حادثه پرداخت و گفت: علت واژگونی عدم توجه به جلو ناشی از خستگی وخواب آلودگی راننده  ذکر شده است.


Fatal error: Call to undefined function getPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/archive.php on line 41