Category: دیگروقایع

امام جمعه:خصوصیات امام (ره) باید الگوی مسئولان شود

امام جمعه داورزن گفت: خصوصیات امام (ره) باید الگوی مسئولان شودو به آن توجه داشته باشند
به گزارش داورزن نیوز،حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده در خطبه نماز جمعه داورزن که در محل مصلی موقت شهرستان برگزار شد با اشاره به سخنان مهم رهبر معظم در سال روز رحلت امام(ره) اظهارداشت:اعتماد به توانایی های مردم و اینکه امام ملت ایران را ملت بزرگ آگاه می دانستند به آنان خوشبین بودنداز ویژگی های بارز امام خمینی(ره) بود اما عده ای امروز متاسفانه در پی تخریب ملت هستند.
وی افزود:امام(ره) حتی یک لحظه به دشمن اعتماد نکردند و به پیشنهاد های دشمن بدبین بودند و بی اعتمادی امام به دشمن از خصوصیاتی بود که باید امروزه مورد توجه مسئولان واقع شود.
امام جمعه داورزن با تاکید بر سخنان رهبری درباره برنامه های دشمن ابراز داشت:فشار اقتصادی، روانی وعملی برنامه هایی است که دشمن با تحریم اقتصادی و نشان دادن نکات قوت به ضعف و ایجاد آشوب درکشوربه دنبال آن است تا به اهداف خود برسد.
وی ادامه داد:در دفاع مقدس دشمن شهرهای ما را با موشک می زد و ما چنین قدرت دفاعی نداشتیم موشک مایه امنیت است اما متاسفانه در داخل عده ای با دشمن هم صدا می شوندکه یا جاهل ونادانند یا خائنند آنها موجودات بد و حقیری هستند.
خطیب جمعه داورزن گفت:امروز کسانی درصددند که یک شکل معیوبی از برجام را بر کشور تحمیل کنند عده ای در داخل تبلیغ می کنند که اگر این نشود،جنگ خواهد شد و این دروغ است.
وی در ادامه به آداب ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت:دستورات ارزشمند رسول خدا(ص)در این باب در خطبه شعبانیه که فرمودند:احترام بزرگتر از دستورات مهم در دین اسلام است و کسی قدر بزرگی را به خاطر سنش بشناسد واورا احترام کند خدای متعال اورا از هراس ونگرانی قیامت ایمن دارد.
علی زاده افزود:متاسفانه امروزه در جامعه ما به خاطرفرهنگ وارداتی,بی احترامی به بزرگترهاپدر ومادر وجود دارد که خلاف سیره اهل بیت(ع)است.
وی گفت: ما انسان ها زندانی اعمال خود هستیم باید خود را از این بندها آزاد کنیم و راه حل آن استغفار وتوبه حقیقی است که دراین شب هاو شب های قدر انجام دادیم.

نوای ملتمسانه مردم داورزن در آخرین شب قدر

به گزارش داورزن نیوز،همزمان با شب بیست وسوم رمضان المبارک و در شب تقدیر مومنان، مشتاقانه در تلاش انجام اعمال این شب مقدس در مصلی نماز جمعه به عبادت پرداختند و با نوای ملتمسانه از خداوند متعال عفو و بخشش طلب کردند.

استاد حوزه و پژوهشگر مذهبی در این محفل معنوی گفت: ویژگی شب قدر امسال در شب جمعه و شب زیارتی اباعبدالله الحسین(ع) است که باید بتوانیم تمام بهره را از فضایل این شب که منزلت آن از دو شب نوزدهم و بیست و یکم بالاتر است ببریم.

حجت‌الاسلام محمد مزینانی با بیان این که چشم دل را باید بیدار کرد و ادعیه و اعمال امشب برای بیداری دل و جان است، بیان داشت: آن چه در طول حیات سیاسی امام علی(ع) بارها از زبان مبارک ایشان شنیده می‌شود واژه مظلومیتی است که امام(ع) داشتند.

وی با بیان اینکه ظلم از جانب دشمن است اما ظلم دوستان بیشتر است افزود: دوستان نادان، بی‌تفاوت و دنیادوست بیشترین بستر ظلم را برای امام و رهبر هر جامعه فراهم می‌کنند.

این استاد حوزه و پژوهشگر مذهبی به انواع ظلم اشاره و تاکید کرد: ظلم معرفتی و عدم شناخت امام جامعه، ظلم فرهنگی و ظلم اقتصادی از برخی انواع ظلم است که بر امام و رهبر جامعه روانی است.

مزینانی گفت: ۱۹ سال است که رهبری برای سال شعار انتخاب می‌کنند به غیر از سه سال اول، باقی سال‌ها شعارها رنگ و بوی اقتصادی دارد اما گوش شنوایی برای اجرای آن پیدا نشده است.

@davarzannewsir

محفل انس با قرآن کریم در داورزن برگزار شد

همزمان با شام غریبان مولی الموحدین
محفل انس با قرآن کریم در داورزن برگزار شد
همزمان با شام غریبان مولی الموحدین محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری بین المللی در داورزن برگزار شد
داورزن نیوز،محفل نورانی انس با قرآن کریم شامگاه بیست ویکم رمضان با حضور مهدی تقی پور قاری بین المللی و محمدرضا جاهدی نیا حافظ قرآن کریم در محل هیئت علی اصغری داورزن با حضور جمع کثیری از مردم شهرستان برگزار شد.
در این مراسم معنوی قاری و حافظ قرآن کریم با هنرنمایی حاضران را به وجد آوردند.
از برخوانی حافظ به طرق و شیوه های مختلف نمونه ای از اجرای زیبای این برنامه معنوی بود.
محمدرضا جاهدی نیا پس از خواندن ایات درخواستی حاضران از حفظ،به صفحه خوانی کلمات  ابتدا یا انتهای صفحات قرآن به جلو یا عقب پرداخت و از حاصران خواست همراه با او صفحات را سریع ورق زده و مقابله خطی کنند.
در ادامه یکی از حاضران ترجمه آیه ای را تصادفی خواند و جاهدی نیا آدرس دقیق آیه را به همراه متن عربی آن بیان کرد.
جاهدی نیا کلماتی را که حاضران بیان کردند را با آدرس دقیق آن در متن قرآن، آیه کامل آن را خواند.
جاهدی نیا از ۵سالگی حفظ قران کریم را آغاز کرده و در طول سه سال توانسته است حافظ کل قرآن کریم شود.
همچنین این مراسم قبل از افطار نیز در جمع مردم روستای صدخرو داورزن برگزار شده بود.

بی علی، شب ناشکیبی می‌کند

بی علی، شب ناشکیبی می‌کن/

بسته ویژه «داورزن نیوز» به مناسبت ضربت خوردن «حضرت علی (ع)» و شب قدر

آخرین خبر/ امشب زمین چه کسی را از دست می‌دهد؟ امشب زمینیان از حضور چه کسی محروم می‌شوند؟ علی(ع) کیست که شهادتش اینچنین دل‌ها را سرگشته و پریشان می‌کند؟ علی(ع) را باید در حوادث تاریخی خواند؟ علی(ع) را در غوغایی که یادش در دل‌ها به پا می‌کند دید؟ علی(ع) را چطور می‌توان شناخت؟ تا به حال از خود پرسیده‌اید که چطور می‌شود این قدر در عالم مظلوم و در عین حال در تاثیر گذاری مقتدر بود؟ علی(ع)، مفهوم بی انتهایی است که در محدوده قلم و واژه‌ها نمی‌گنجد. علی(ع)، بی‌کرانه ترین شکوه خلقت است که تا ابد، تلألؤ نورش روشنایی بخش هستی است. بدون تابش و درخشش علی، حیرت و ظلمت دنیا را فرا می گیرد. علی(ع)، اوج نمایش قدرت خداوندی است. وجود علی(ع)، جلوه اخلاص و ایثار، صبر و پایداری، عشق و دوستی، و شجاعت و سخاوت است. علی(ع)، اقیانوس بی کرانی از معرفت و عشق است که فروغ جاودانگی‌اش دنیا را دربرگرفته است.

الحق مع علی و علی مع الحق

ای علی، ای عدالت مظلوم!
ای علی، ای حماسه انسان!
irه ای زوجود!
ای علی! ای شهید شیوه عدل!
ای علی، ای امید هر محروم!

سر تا سر زندگانی ات یک «فریاد» بود و تمام سخنانت یک «پیام» را باز می گفت و تمام گریه ها و مناجات هایت یک «عشق» را می نمایاند و تمام شمشیر زدن ها و جهادها و حماسه آفرینی هایت در پاسداری از یک «حقیقت والا» بود. از آن روز که در شبه قاره مستطیل شکل عربستان به کانون وحی و آیین خدا ایمان آوردی و تلاش هایت را در «طول» خط ایمان و «عرض» پهنه دعوت مکی و جهاد مدنی متمرکز ساختی، «محیط» جهل و کفر و شرارت را، به «مساحت» علم و ایمان و تقوا و خیر مبدّل ساختی و به تنهایی در پیرامون محمد(ص) چنان امّتی به پا ایستاده بودی، همچنانکه ابراهیم، آن تبر زن توحید و شرک ستیز نستوه، به تنهایی امّتی بود، قائم و قانت!

ای علی! ای تجسّم ایمان!
ای علی! ای تبلور مکتب!
ای علی! ای تو معنی قرآن!

یار محمّد(ص) در «حرا» بودی و بازوی توانای اسلام، در «بدر». شمشیر برنده ایمان بودی، در «اُحُد». گُرد دلاور مدینه بودی، در «احزاب»

در رکاب رسول، پا به رکاب
فاتح بدر وخیبر و احزاب

برای گسترش دین و زدودن موانع راه، از «خندق» به «خیبر» و از «یمن» به «ینبع» همواره در تلاش و حرکت بودی. برای جهاد با «نفاق» و «بغی» گامی در «صفّین» داشتی و شمشیری در میدان اصحاب «جمل» می زدی و مبارزه ای در «نهروان» می کردی. از «مکه» تا «مدینه» را با بال «هجرت» پیمودی و از مدینه تا کوفه را برای پی ریزی حکومت عدل بی نظیر در گیتی، به شوق، سپردی و زندگی ات تمام، این بود. از «کعبه ولادت» تا «محراب شهادت»، فاصله ای از نور را طی کردی و همانند بسیاری از صفاتت که منحصر به توست، در این افتخار نیز بی شریک بودی.

ندیده کسی در جهان این سعادت
به کعبه ولادت، به مسجد شهادت

و شهادت خونین تو در محراب، همان میلاد شگفت در کعبه بود. از خدا، به سوی خدا… و در خانه خدا.

ای علی! ای قضاوت داوود!
ای علی! ای تحمّل ایوب!
ای علی! ای شکوه ابراهیم!
ای بزرگ آیتی زغیب و شهود!

سینه ات به فراخنای هفت آسمان بود و نورت، برگرفته از سایه عرش خدا. و تو خود، فرشته ای زمینی و انسانی آسمانی بودی، و درد تلخ و بزرگ تو، زیستن با ما!…تو از سلاله آن سلسله پاک نهادان بودی که دنیا و آنچه در آن است در برابر بهای معنوی ات بی بهاست و حکومت و ریاست و دنیا و فرمانروایی در برابر شکوه روحت به رایگان هم نمی ارزد.در کنار این همه، نهروانیان و پیروان جمل و اهل بغی در «صفین» به جنگ تو آمدند و تو، به ناچار با «قاسطین» و «ناکثین» و «مارقین» به نبردی مقدّس و خدایی برخاستی و عمری را با جهل «ابوجهل ها» و لهیب آتش فتنه «ابولهب»ها و زوزه های «معاویه»ها و بی شعوری «ابوموسی اشعری»ها و سفاهت «ابوسفیان»ها و لجام گسیختگی «ابن ملجم»ها درگیر بودی و پتک حق بر فرق باطل می کوبیدی.

ای علی! ای حقیقت روشن!
ای علی! ای جمال جلوه داد!
ای علی! ای طلوع در ظلمت!
ای که میلادت انفجار «فلاح»

سخن بسیار است و ما را توان آن نیست که از شکوه ولادتت، از برگرفتن نامت از نام خدای علی اعلا، از مراسم نامگذاری ات، از دوران کودکی ات در دامان تربیت محمّدی، از جوانی و رزم هایت، از مردانگی و ایثارهایت، از زهد و عبادت هایت، از اخلاص و استقامتت، از شیردلی و شجاعتت، از دانش و حکمتت، از «نهج البلاغه» فیاضت، از «غُرر الحکم» موج خیز و درخشانت، از سخنوری و فصاحتت و از نیایش های شبانه ات سخنی بگوییم.
امّا…آب دریا را اگر نتوان کشید. هم به قدر تشنگی باید چشید.
و ما تشنگان چشمه زلال معرفتت امیدواریم تا در پرتو شناخت بهتر و بیشتر تو، راه زندگی را روشن تر پیدا کنیم و تو را اسوه خویش سازیم، چرا که تو اسوه انسان و الگوی ایمان آوردگان اخلاص پیشه ای، و انسانیت از تو درس می گیرد.تو نسخه منحصر به فرد عالم خلقتی، جان بر کف نهاده راه دینی، شهید عدل و کشته شرفی، معجون «اشک» و «آهنی». وجودی چند بعدی هستی.

ای نخستین شهید در محراب!
ای کشیده زخون به چهره نقاب!
مسجد کوفه داغدار از تو!
«خون» و «محراب» یادگار از تو!
خون فرقت هنوز می جوشد!
شب، زسوگت، سیاه می پوشد!

جواد محدثی

معنای «قدر» چیست؟
«قدر» در لغت به معنای اندازه و اندازه‌گیری است و «تقدیر» نیز به معنای اندازه گیری و تعیین است؛ اما معنای اصطلاحی «قدر»، عبارت است از ویژگی هستی و وجود هر چیز و چگونگی آفرینش آن و به عبارت دیگر، اندازه و محدوده وجودی هر چیزی «قدر» نام دارد. بنابر دیدگاه حکمت الهی، در نظام آفرینش، هر چیزی اندازه‌ای خاص دارد و هیچ چیزی بی‌حساب و کتاب نیست. جهان حساب و کتاب دارد و بر اساس نظم ریاضی تنظیم شده، گذشته، حال و آینده آن با هم ارتباط دارند.

شب قدر چه اتفاقی در عالم می‌افتد؟
شب قدر، شبی است که همه مقدرات سالانه انسان با ملاحظه، اراده، اختیار و قابلیت های انسان تقدیر می گردد. دراین شب – که شب نزول قرآن به شمار می آید – امور خیر و شر مردم، ولادت، مرگ، روزی، حج، طاعت، گناه و خلاصه هر حادثه ای که در طول سال متناسب با اراده، دعا و قابلیت انسان واقع می شود، تقدیر می گردد. شب قدر، همیشه و هر سال تکرار می‌شود. عبادت در آن شب، فضیلت فراوان دارد و بهره برداری از آن در نیکویی سرنوشت یک ساله، بسیار مؤثر است. در این شب، تمام حوادث سال آینده به امام هر زمان ارائه می‌شود و وی از سرنوشت خود و دیگران با خبر می‌گردد.

چرا همه درک یکسانی از «قدر» ندارند؟
گاهی هواپیما برای فرود آمدن به طرف فرودگاه می آید ولی به خلبان پیغام می دهند به علت شلوغ بودن و فرود هواپیماهای زیادی در فرودگاه، فعلا فرود آمدن ممکن نیست. شب قدر هم، ملائکه بر قلب ما نازل می شوند لکن جای خالی برای فرود آمدن پیدا نمی کنند (زیرا قلب ما پر از محبت دنیا، خانه، ماشین، پست و مقام، پول و ثروت و حب معروفیت و مشهوریت و. .. است) لذا بر می گردند. قلب خودت را از غیر خدا خالی کن تا نور خدا و ملائکه خدا بر قلب تو نازل شود. شخصی به حضرت امیر مؤمنان علی علیه السلام عرض کرد: شما چگونه به این مقام رسیدید؟ حضرت فرمودند: جلوی در خانه دل نشستم و غیر خدا را راه ندادم

حضرت موسی و شب قدر
حضرت موسی علیه السلام به خداوند عرض کرد: خداوندا! می خواهم به تو نزدیک شوم، فرمود: قرب من از آن کسی است که شب قدر بیدار شود، گفت: خداوندا! رحمتت را می خواهم، فرمود: رحمتم از آن کسی است که در شب قدر به مسکینان رحمت کند. گفت: خداوندا! جواز گذشتن از صراط را از تو می خواهم فرمود: آن، از آن کسی است که در شب قدر صدقه ای بدهد. گفت خداوندا! از درختان بهشت و از میوه هایش می خواهم، فرمود: آنها از آن کسی است که در شب قدر تسبیحش را انجام دهد گفت: خداوندا! رهایی از جهنم را می خواهم، فرمود: آن، از آن کسی است که در شب قدر استغفار کند: گفت خداوندا خشنودی تو را می خواهم، فرمود: خشنودی من از آن کسی است که در شب قدر دو رکعت نماز بگذارد.

اعمال مشترک شب‌های قدر
امام صادق علیه‏ السلام فرمود:« تقدیر امور و سرنوشت‌ها در شب قدر، یعنی شب نوزدهم، تحکیم آن در شب بیست و یکم، و امضا ‏آن در شب بیست و سوم صورت می‏گیرد.»
اعمال این شب که مشترک در هر سه شب قدر است عبارت است از:
۱- غسل. (مقارن غروب آفتاب، که بهتر است نماز عشاء را با غسل خواند)
۲- دو رکعت نماز وارد شده است که در هر رکعت بعد از حمد، هفت مرتبه توحید بخواند و بعد از فراغ هفتاد مرتبه اَستَغفُرِاللهَ وَ اَتوبُ اِلَیهِ و در روایتی است که از جای خود برنخیزد تا حق تعالی او و پدر و مادرش را بیامرزد.
۳- قرآن مجید را بگشاید و بگذارد در مقابل خود و بگوید: اَللّهُمَّ اِنّی اَسئَلُِکَ بِکِتابِکَ المُنزَلِ وَ ما فیهِ اسمُکَ الاَکبَرُ و اَسماۆُکَ الحُسنی وَ ما یُخافُ وَ یُرجی اَن تَجعَلَنی مِن عُتَقائِکَ مِنَ النّار. پس هر حاجت که دارد بخواهد.
۴- مصحف شریف را بگیرد و بر سر بگذارد و بگوید:
اَللّهمَّ بِحَقِّ هذاالقُرآنِ وَ بِحَقِّ مَن اَرسَلتَه بِه وَ بِحَقِ کُلِّ مومنٍ مَدَحتَه ُ فیهِ وَ بِحَقِّکَ عَلَیهِم فلا اَحَدَ اَعرَفُبِ بِحَقِّکَ مِنکَ.
هر یک را ده مرتبه بگوید: بِکَ یا الله، بِمُحَمَّدٍ، بِعلیٍّ، بِفاطِمَهَ، بِالحَسَنِ، بِالحُسَین ِ، بِعلیّ بنِ الحُسین، بِمُحَمَّدِ بنِ عَلِیٍّ، بِجَعفَر بنِ مُحَمَّدٍ، بِموُسی بنِ جَعفَر ٍ، بِعلیِّ بنِ مُوسی، بِمُحَمَّدِ بنِ عَلِیٍّ، بِعَلِیِّ بنِ مُحَمَّدٍ، بِالحَسَنِ بنِ عَلِیٍّ، بِالحُجَّهِ.
پس از این عمل هر حاجتی که داری طلب کن.
۵- زیارت امام حسین علیه السلام است؛ که در روایت آمده است که چون شب قدر می‌شود منادی از آسمان هفتم ندا می‌کند که حق تعالی آمرزید هر کسی را که به زیارت قبر امام حسین علیه السلام آمده است.
۶- احیا داشتن این شب‌ها. در روایت آمده هر کس احیا کند شب قدر را گناهان او آمرزیده شود هر چند به عدد ستارگان آسمان و سنگینی کوه‌ها و وزن دریاها باشد.
۷- صد رکعت نماز بخواند که فضیلت بسیار دارد، و افضل آنست که در هر رکعت بعد از حمد ده مرتبه توحید بخواند.
۸- این دعا خوانده شود: اَللّهُمَّ اِنّی اَمسَیتُ لَکَ عَبدًا داخِرًا لا اَملِکُ لِنَفسی وَ اَعتَرِفُ…

دعای مخصوص شب بیست و یکم

یا مُولِجَ اللَّیْلِ فِی النَّهارِ وَ مُولِجَ النَّهارِ
ای فرو برنده شب در روز و ای فرو برنده روز
فِی اللَّیْلِ وَ مُخْرِجَ الْحَیِّ مِنَ الْمَیِّتِ وَ مُخْرِجَ الْمَیِّتِ مِنْ الْحَیِّ یا
در شب و ای بیرون آورنده زنده از مرده و بیرون آورنده مرده از زنده ای
رازِقَ مَنْ یَشاَّءُ بِغَیْرِ حِسابٍ یا اَللّهُ یا رَحْمنُ یا اَللّهُ یا رَحیمُ یا اَللّهُ
روزی دهنده هر که را خواهی بی حساب ای خدا، ای بخشاینده ، ای خدا ای مهربان ای خدا
یا اَللّهُ یا اَللّهُ لَکَ الاْسْماَّءُ الْحُسْنی وَ الاْمْثالُ الْعُلْیا وَ الْکِبْرِیاَّءُ وَ الاْ لاَّءُ
ای خدا… از آن تو است نامهای نیکو و نمونه های و الا و بزرگی و نعمتها از تو
اَسْئَلُکَ اَنْ تُصَلِّیَ عَلی مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ وَاَنْ تَجْعَلَ اسْمی فی هذِهِ
خواهم درود فرستی بر محمد و آل محمد و نام مرا در این
اللَّیْلَهِ فِی السُّعَداَّءِ وَ رُوحی مَعَ الشُّهَداَّءِ وَ اِحْسانی فی عِلِّیّینَ
شب در زمره سعادتمندان قرار دهی و روحم را با شهداء مقرون سازی و احسان و نیکو کاریم را در بلندترین درجه
وَ اِساَّئَتی مَغْفُورَهً وَ اَنْ تَهَبَ لی یَقینَاً تُباشِرُ بِهِ قَلْبی وَ اِیماناً یُذْهِبُ
بهشت و گناهانم را آمرزیده کنی و به من یقینی عطا کنی که همیشه با دلم همراه باشد و ایمانی به من بدهی
الشَّکَّ عَنّی وَ تُرْضِیَنی بِما قَسَمْتَ لی وَآتِنا فِی الدُّنْیا حَسَنَهً وَ فِی
که شک و تردید را از من دور سازد و بدانچه روزیم کرده ای خوشنودم سازی و بدهی به من در دنیا نعمت نیک و در
الاْخِرَهِ حَسَنَهً وَقِنا عَذابَ النّارِ الْحَریقِ وَارْزُقْنی فیها ذِکْرَکَ
آخرت نعمت نیک و نگهداری ما را از عذاب آتش سوزان و روزیم کنی در این شب ذکر خود
وَ شُکْرَکَ وَ الرَّغْبَهَ اِلَیْکَ وَالاِْنابَهَ وَالتَّوْفیقَ لِما وَفَّقْتَ لَهُ مُحَمَّداً
و سپاسگزاریت و اشتیاق و بازگشت بسویت و توفیق برای انجام آنچه را موفق داشتی بدان محمد
وَ الِ مُحَمَّدٍ عَلَیْهِ وَعَلَیْهِمُ السَّلامُ
و آل محمد را که بر او و بر ایشان سلام باد.

منبع:آخرین خبر

 

برگزاری مراسم بزرگداشت رحلت امام(ره)در داورزن

همزمان با شب ارتحال امام راحل
مراسم بزرگ داشتی در داورزن برگزار شد
همزمان با سال روز رحلت امام خمینی(ره) مراسم بزرگ داشتی همراه با شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در داورزن برگزار شد.
به گزارش داورزن نیوز،امام جمعه داورزن در این مراسم که درمصلی موقت این شهر برگزار شد اظهار داشت: امام خمینی(ره) احیاگر اسلام ناب محمدی (ص) در عصر حاضر است.
حجت الاسلام جواد علی زاده افزود:امام خمینی (ره) آن چه کرد بر محور خداشناسی بود و خدامحوری امام توانست انقلاب را رهبری کند و به پیروزی برساند.

وی ادامه داد:یدالله مع الجماعت،هدف از برگزاری مراسم قدر در یک مکان وحدت و همدلی است و هرچه این مراسم باشکوه تر برگزارشود ثوابش بیشتر است و خداوند این اجماع های باشکوه را دوست دارد.
در این مراسم پرچم مطهر بارگاه امام حسین(ع) در جمع عزاداران خمینی(ره)،گردانده شد و مشتاقان اهل بیت با توسل به این پرچم مبارک،تعداد۹ خشت طلا به ستاد بازسازی عتبات عالیات داورزن به مبلغ دو میلیون و هفتصدوپنجاه هزار تومان اهدا کردند.

همچنین اعمال شب قدر با نوای مداح اهل بیت قاسم داورزنی و جمع کثیری از مردم و مشتاقان اهل بیت برگزار شد.

برپایی نمازجماعت،قرائت دعای پرفیض جوشن کبیر و ضیافت الهی از دیگر برنامه های این مراسم معنوی بود.


Fatal error: Call to undefined function getPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/archive.php on line 41