Category: اخرین اخبار

واژگونی خودرو سواری در داورزن ۲کشته برجای گذاشت

فرمانده انتظامی داورزن از واژگونی خودرو پژو پارس با دو کشته در محور شاهرود به داورزن خبر داد

سیدجمال معتمدالشریعتی در گفتگو با خبرنگار داورزن نیوز اظهار داشت:ظهر امروز خودرو سواری پارس در۵کیلومتر  محور شاهرود به داورزن بعد از روستای کاهک دچار حادثه شد و ۵سرنشین آن دچار آسیب شدید شدند.

وی گفت:در این حادثه دو زن ۵۷ و ۲۵ ساله جان خود را از دست دادند و سه سرنشین دیگر مصدوم  و با اورژانس هوایی به بیمارستان امدادی سبزوار منتقل شدند.

معتمدالشریعتی به علت حادثه پرداخت و گفت: علت واژگونی عدم توجه به جلو ناشی از خستگی وخواب آلودگی راننده  ذکر شده است.

واژگونی پژو پارس ۵ مصدوم بر جای گذاشت

فرمانده انتظامی شهرستان داورزن از واژگونی یک دستگاه پژو پارس با ۵ مصدوم خبر داد.

سرهنگ “سید جمال معتمد الشریعتی” در گفت وگو با خبرنگار داورزن نیوز گفت: ظهرامروز خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو پژو پارس در محور “سبزوار – داورزن” به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله عوامل گشت به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار داشت: در بررسی های انجام شده مشخص شد، یک دستگاه پژو پارس به علت نامعلومی از جاده منحرف و واژگون شده است که در این حادثه راننده و ۴ سرنشین خودرو به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان داورزن عنوان کرد: کارشناس پلیس راه علت حادثه را بی توجهی به جلو از سوی راننده اعلام کرد.#

خودرو حامل ۱۲ هزار ماهی زینتی در داورزن توقیف شد

رئیس شبکه دامپزشکی داورزن از توقیف خودرو حامل ۱۲ هزار قطعه ماهی زینتی در داورزن خبر داد

علی رضا داورزنی در گفتگو با خبرنگار داورزن نیوز،اظهار داشت:یک دستگاه خودرو حامل ۱۲هزار قطعه ماهی زینتی،بدون مجوز حمل توسط ماموران پست قرنطینه دامپزشکی داورزن متوقف شد.

وی افزود:این محموله از سمت رشت به سوی مشهد مقدس در حال حمل بود که دارای هویت یا مجوز حمل نبوده که با تلاش کارشناسان دامپزشکی و ماموران پلیس راه کاهک کشف شد.

داورزنی ادامه داد:مراحل نمونه برداری و انجام آزمایشات لازم و سیر قانونی محموله، در شبکه دامپزشکی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه دست زدن به ماهی های زینتی بیماری زا است تصریح کرد:این محموله می توانند ناقل برخی بیماریهای پوستی و قارچی به انسان به ویژه کودکان باشند./انتهای پیام

هشتمین یادواره شهدای شهر داورزن برگزار می شود

دبیر ستاد یادواره شهدای شهر داورزن گفت:هشتمین یادواره شهدای شهر داورزن شامگاه امروز پنج شنبه دز داورزن برگزار می شود

روح الله رمضانی اظهار داشت:یادواره ۳۶ شهید والامقام شهر داورزن شامگاه امروز پنج شنبه در محل تکیه حسینی این شهر برگزار خواهد شد.

وی افزود:در این مراسم یاد و نام ۳۱ شهید دفاع مقدس، دو جانباز شهید،دو شهید گمنام ویک شهید منا گرامی داشته خواهد شد.

رمضانی در ادامه گفت:این یادواره با نام “علمداران ولایت” برگزار و در این مراسم معنوی سردار صلاحی از فرمانداران دوران دفاع مقدس به سخنرانی خواهد پرداخت.

حدود ۴ هزار مواد محترقه در داورزن کشف شد

فرمانده انتظامی داورزن از کشف حدود۴ هزار مواد محترقه در داورزن خبر داد.

سید جمال معتمدالشریعتی در گفت‌وگو با داورزن نیوز  اظهار داشت: صبح امروز، ۳ هزار و ۷۳۲ عدد مواد محترقه در این شهرستان کشف و ضبط شد.

وی افزود: فرد متخلف دستگیر و تحویل مقام قضایی شد.

فرمانده انتظامی داورزن با بیان اینکه چهارشنبه آخر سال را برای خود و دیگران عزا نکنیم، متذکر شد: از شهروندان درخواست دارم، برای پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال، شهروندان ضمن همکاری با پلیس در ایجاد نظم و امنیت عمومی در فرزندان خود این باور را ایجاد کنند، چراکه سلب آسایش دیگران وسیله خوبی برای سرگرمی و شادی نیست و نباید با اشتباه‌های خود، اندوه و ماتم را جایگزین شادی سال نو کنند.

انتهای پیام


Fatal error: Call to undefined function getPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/archive.php on line 41