زندگینامه: شهید مجتبی بهمن آبادی

نام پدر:علی اصغر(صنایع دفاع) / تاریخ تولد  ۱۳۴۸ :  /محل تولد:تهران /روستای پدری:بهمن آباد از توابع شهرستان داورزن / عضویت:بسیج/ تاریخ شهادت۱۳/۶/۱۳۶۶ /محل شهادت: گشت عاشورایی،مسجد باب الحوائج(ترور توسط منافقین)/ نام عملیات: /تحصیلات:سیکل / مجرد/گلزار:بهشت زهرا(س)/شغل:دانش آموز

         یکی دیگر از فرزندان رشید دیار مزینان و روستای بهمن آباد نوزادی بود که در سال یکهزار و سیصد و چهل و هشت در تهران دیده به جهان گشود. پدرش علی اصغر بهمن آبادی از اهالی روستای بهمن آباد بود که به خاطر شغلش در صنایع دفاع  در تهران سکونت داشت.

شهید مجتبی در تهران رشد و نمو کرد، درس خواند و دانش آموز بسیجی در مقطع دبیرستان بود که هدف توطئه شوم مزدوران بیگانه قرار گرفت. آری عوامل فریب خورده فرقه رجوی و گروهک منافقین که از نتایج عملیات های پیروزمندانه سپاهیان اسلام خشمگین و سرخورده بودند در حرکتی کور به ترور نیروهای خدوم کشور و تهدید بسیجیان روی آوردند و صدها نفر را مظلومانه و غافلگیرانه در کوچه و خیابان ترور کرده و به شهادت رساندند.

دانش آموز بسیجی شهید مجتبی بهمن آبادی نیز در تاریخ سیزدهم شهریور سال ۱۳۶۶ در حال گشت زنی با اکیپی از نیروهای سپاه و بسیج بود که در محدوده مسجد باب الحوائج تهران هدف آتش کینه منافقین کوردل قرار گرفت و ناجوانمردانه و مظلومانه به شهادت رسید.

پیکر پاک این جوان حزب اللهی و متعهد پس از تشییع، در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد تا سندی گویا برای رسوایی فرقه ضاله منافقین کور دل و شاهدی پویا برای افتخارات مردم غیور دیار داورزن باشد. یادش همیشه جاودان باد.

برگرفته از کتاب لاله‌های دیار داورزن نوشته غلامرضا ذاکری

استفاده از مطالب سایت باذکر منبع بلامانع است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.